sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina

Wiadomości - siatkówka

« 13 14 15 16 [ 17 ] 18 19 20 21 »

Plażowicze z Jastarni wygrywają w Gdańsku

30 maja 2011 16:21 - UKSwJastarni.pl

W sobotę 28 maja przy Galerii Handlowej TESCO w Gdańsku stanęło miasteczko plażowe z dwoma boiskami, na których został zorganizowany turniej siatkówki plażowej mężczyzn.

III Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Piłce Siatkowej Amatorów

30 maja 2011 16:01 - Marcin Klukowski

Za nami tegoroczne zmagania zespołów amatorskich o miano Mistrza województwa pomorskiego. Do rywalizacji zgłosiło się 9 zespołów z różnych lig amatorskich w województwie.

XI Puchar Bałtyku w Jastarni

24 maja 2011 16:39 - UKSwJastarni.pl

Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni już po raz jedenasty zorganizował dla młodych siatkarzy z roczników 1998 i 1999 ogólnopolski turniej w tej popularnej dyscyplinie sportu.

Siatkarki Zatoki 95 Puck w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport 2011

16 maja 2011 13:43 - Sławomir Gojka

W Wejherowie oraz Rumi odbyły się eliminacje wojewódzkie w mini siatkówce w ramach Mistrzostw Polski "Kinder+Sport 2011". Dla najmłodszych adeptek siatkówki z Pucka były to bardzo udane zawody.

II Otwarty Turniej Piłki Siatkowej w Helu

16 maja 2011 11:17 - Norbert Górski

Dnia 15 maja w Miejskiej Hali Sportowo–Widowiskowej odbył się II Otwarty Turniej Piłki Siatkowej w Helu. W turnieju udział wzięły drużyny z Wejherowa, Władysławowa i drużyna MZKS z Helu.

UKS w Jastarni na półfinale Gimnazjady w siatkówce chłopców

10 maja 2011 16:19 - UKSwJastarni.pl

W Redkowicach k. Lęborka rozegrany został jeden z sześciu półfinałów XII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców z udziałem 4 drużyn, które zwyciężyły rywalizację na poziomie swoich powiatów.

Siatkarskie "4" dla chłopców z Jastarni

Siatkarskie
10 maja 2011 15:57 - UKSwJastarni.pl

W dniu 8 maja w Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi został rozegrany jeden z dwóch turniejów półfinałowych (północny) "4" dziewcząt i chłopców z cyklu KINDER+ Sport - eliminacji do Pucharu Polski w mini piłce siatkowej. W kategorii dziewcząt zwycięstwo odniosły siatkarki z Gnieżdżewa przed UKS Troyan Chmielno i UKS Trefl Gdynia.

Najmłodsi siatkarze UKS w Jastarni zdobyli awans

10 maja 2011 15:49 - UKSwJastarni.pl

W Szkole Podstawowej w Wejherowie został rozegrany jeden z dwóch turniejów eliminacyjnych (północny) o Mistrzostwo Województwa Pomorskiego w ramach ogólnopolskiej akcji rozwoju siatkówki Kinder + Sport.

Gimnazjada Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

2 maja 2011 10:25 - Andrzej Byczkowski

W dniu 28 kwietnia w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców.

Gimnazjada Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

2 maja 2011 10:19 - Andrzej Byczkowski

W dniu 27 kwietnia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Finał XV Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w Siatkówce

18 kwietnia 2011 11:40 - Michał Kaczmarek

Trzeciego dnia XV Mistrzostw Polski w piłce siatkowej pracowników samorządowych rozegrano mecze o miejsca 1-16.

II dzień XV Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w Siatkówce

18 kwietnia 2011 10:55 - Michał Kaczmarek

Drugiego dnia XV Mistrzostw Polski w piłce siatkowej pracowników samorządowych rozgrywane były dalsze mecze w grupach, kwalifikacyjne do finałów oraz o dalsze miejsca.

I dzień XV Mistrzostw Polski Pracowników Samorządowych w Siatkówce

15 kwietnia 2011 16:24 - Michał Kaczmarek

Dnia 14 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Redzie rozegrano pierwsze mecze XV Mistrzostw Polski w piłce siatkowej pracowników samorządowych.

UKS w Jastarni wygrywa finał "Syberiady"

UKS w Jastarni wygrywa finał
13 kwietnia 2011 15:43 - UKSwJastarni.pl

Finałowy turniej Amatorskiej Ligi Ziemi Puckiej zakończył się kolejnym sukcesem zawodników z Jastarni, którzy w tym sezonie już trzeci raz z rzędu wygrali najważniejszą siatkarską rywalizację naszego powiatu.

Gimnazjada Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej Chłopców

8 kwietnia 2011 10:37 - POSM Puck

W dniu 6 kwietnia w sali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku, została zorganizowana XII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców.

Gimnazjada Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

8 kwietnia 2011 10:21 - POSM Puck

W dniu 7 kwietnia w sali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku, została zorganizowana XII Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej dziewcząt.

Mistrzostwa Redy w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora MOKSiR

7 kwietnia 2011 14:55 - Jerzy Conradi

Dnia 26 marca na hali ZS nr 1 odbyły się coroczne Mistrzostwa Redy w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora MOKSiR. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, które rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach systemem "każdy z każdym".

Siatkarska Gimnazjada dla Jastarni

7 kwietnia 2011 13:59 - UKSwJastarni.pl

W hali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku rozegrano XI Powiatową Gimnazjadę Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców z udziałem czterech czołowych zespołów powiatu Puckiego.

Zapraszamy na XV Mistrzostwa Polski w Siatkówce Pracowników Samorządów

6 kwietnia 2011 13:39 - Michał Kaczmarek

Od czwartku 14 kwietnia przez trzy dni w salach Zespołów Szkół nr 1 i 2 oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Redzie grać będą o miano mistrza Polski w piłce siatkowej pracownicy samorządów. Jest to już piętnasta edycja Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych organizowana przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miasta w Redzie, pod patronatem Marszałka sejmu RP Grzegorza Schetyny.

VIII turniej Syberiady dla Jastarni

6 kwietnia 2011 13:09 - UKSwJastarni.pl

VIII turniej Amatorskiej Ligi Ziemi Puckiej "Syberiada" zakończył się sukcesem zawodników z Jastarni, którzy drugi raz z rzędu wygrali rywalizację w hali puckiego MOKSiR-u.