piątek, 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Konrada, Leontyna, Tymon, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Wiadomości - siatkówka

« 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 »

XII Puchar Bałtyku w Jastarni

29 maja 2012 12:45 - UKSwJastarni.pl

Już po raz dwunasty Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni zorganizował Puchar Bałtyku - ogólnopolski turniej w mini piłce siatkowej dla młodych zawodników z rocznika 1999.

Popek i Makowski Akademickimi Mistrzami Polski

28 maja 2012 10:55 - Wiktor Wesołowski

Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej został rozegrany 26 i 27 maja w Gdańsku-Brzeźnie.

Powołania kadrowe dla UKS w Jastarni

23 maja 2012 10:28 - UKSwJastarni.pl

Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej w Gdańsku powołał do kadry województwa pomorskiego w siatkówce plażowej czterech zawodników reprezentujących UKS w Jastarni.

UKS w Jastarni wygrywa w Starogardzie

17 maja 2012 09:18 - UKSwJastarni.pl

W turnieju piłki siatkowej chłopców rocznik 1996-98 o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Starogardzie Gdańskim uczestniczyli również siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni.

Popek i Makowski najlepsi na Pomorzu

14 maja 2012 14:53 - Wiktor Wesołowski

Dnia 12 maja na plaży miejskiej w Gdyni odbyły się Akademickie Mistrzostwa Pomorza w Siatkówce Plażowej.

Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców

9 maja 2012 13:45 - UKSwJastarni.pl

Dnia 7 maja w Jastarni rozegrany został Półfinał Wojewódzki Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

Grand Prix Gniewina w Siatkówce rozstrzygnięte

8 maja 2012 14:54 - Konrad Wargin

Dnia 28 kwietnia na Hali Widowiskowo-Sportowej GOTiS w Gniewinie odbył się drugi, decydujący turniej siatkówki z cyklu Grand Prix Gniewina w Siatkówce.

Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

4 maja 2012 09:29 - Bartłomiej Woźniak

W dniu 27 kwietnia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Siatkówka samorządowców po raz szesnasty w Redzie

25 kwietnia 2012 10:20 - Michał Kaczmarek/Jerzy Conradi

Przez trzy dni na sześciu boiskach redzkich szkół ZS nr 1 i 2 oraz ZSP, trzydzieści pięć drużyn samorządowych rywalizowało o tytuły Mistrzów Polski w piłce siatkowej.

Gimnazjada Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

24 kwietnia 2012 15:08 - Bartłomiej Woźniak

W dniu 20 kwietnia w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

UKS w Jastarni tuż za podium

24 kwietnia 2012 14:43 - UKSwJastarni.pl

Siatkarska "czwórka" Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w mini siatkówce drużyn z rocznika 1999.

Brąz dla trójek z Jastarni

24 kwietnia 2012 13:53 - UKSwJastarni.pl

Najmłodsi zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni uczestniczyli w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w mini piłce siatkowej trójek, które rozegrane zostały w niedzielę 22 kwietnia w Gdańsku.

Półfinał Gimnazjady w Piłce Siatkowej Dziewcząt

23 kwietnia 2012 08:51 - Wiesław Kempa

Dnia 19 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich został rozegrany turniej półfinałowy w piłce siatkowej dziewcząt w ramach współzawodnictwa XIII Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

Gimnazjada Powiatu Puckiego w Piłce Siatkowej Chłopców

20 kwietnia 2012 10:00 - UKSwJastarni.pl

Dnia 19 kwietnia w Jastarni rozegrana została powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

PKS Wejherowo Wicemistrzem Polski Firm w Siatkówce

18 kwietnia 2012 12:02 - Piotr Myszewski

W miniony weekend drużyna PKS Wejherowo zdobyła srebrny medal III Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w Siatkówce, które odbyły się w Solcu Kujawskim.

Puchar Władysławowa w Piłce Siatkowej dla Strzelna

18 kwietnia 2012 11:51 - Michał Pawlina

Dnia 14 kwietnia w hali OPO Cetniewo odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Władysławowa. Do rywalizacji przystąpiło osiem zespołów z powiatu puckiego.

Gimnazjada Powiatu Trąbki Wielkie w Piłce Siatkowej Dziewcząt

18 kwietnia 2012 11:16 - Wiesław Kempa

W dniu 17 kwietnia w hali sportowej Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich zostały rozegrane mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.

Pierwszy turniej o Grand Prix Gniewina w Piłce Siatkowej Riela Cup

17 kwietnia 2012 15:56 - Konrad Wargin

Dnia 14 kwietnia na Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewinie odbył się pierwszy z dwóch turniejów o Grand Prix Gniewina w Piłce Siatkowej Riela Cup.

Gimnazjada Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców

17 kwietnia 2012 15:03 - Bartłomiej Woźniak

W dniu 16 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców.

Trójki UKS-u w Finale Wojewódzkim

17 kwietnia 2012 12:18 - UKSwJastarni.pl

W niedzielę 15 kwietnia w Gdyni przeprowadzony został turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa Pomorskiego w mini piłce siatkowej "trójek" siatkarskich z udziałem dwóch drużyn UKS w Jastarni.