piątek, 3 maja 2024 Imieniny obchodzą: Mariola, Maria, Alodia, Antonina, Aleksander

Wiadomości - siatkówka

« 52 53 54 55 [ 56 ] 57 58 59 60 »

Korab CUP 2005

30 września 2005 00:00 -

W miniony weekend w Pucku odbył się międzynarodowy turniej piłki siatkowej Korab Cup 2005. Rogrywany był w dwóch kategoriach wiekowych - kadeci i juniorzy.

Korab pokonał AZS II Olsztyn

24 września 2005 18:42 -

Korab pokonał Żaka Pyrzyce

24 września 2005 13:36 -

KORAB CUP 2005 Dziś lepsze nowiny z hali LO Puck. Korab w swoim drugim meczu pokonał 2:0 drużynę Żaka Pyrzyce.

Porażka Koraba

23 września 2005 18:44 -

Otwarcie nowej hali

22 września 2005 19:31 -

Juz jutro odbędzie się oficjalne otwarcie hali przy Liceum Ogólnokształcącym w Pucku. Rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz.

Z plaży pod dach

16 sierpnia 2005 00:00 -

Daniel Pliński wychowanek puckiego Koraba został powołany do 12 osobowej kadry Polski na wrześniowe finały mistrzostw Europy w Rzymie. Poniżej przedstawiamy krótki przebieg kariery oraz sylwetkę Daniela.

Lozano postawił na Plińskiego

13 sierpnia 2005 00:00 -

Reprezentacja Polski wygrała inauguracyjny mecz z Norwegią 3:0 (25:19, 25:14, 25:16) w III Memoriale im. Huberta Wagnera rozgrywanym w Olsztynie.

Leniuchy na podium

3 sierpnia 2005 00:00 -

Artur Szmidtka i Szymon Nadolny z puckiego Koraba zajęli 3 miejsce w zakończonych w Warszawie Mistrzostwach Polski Kadetów w siatkówce plażowej! Turniej w Warszawie rozgrywany był w ponad 30 stopniowym upale, co na pewno nie sprzyjało siatkarzą. W pierwszym pojedynku popularne "Leniuchy" pokonały gospodarzy z Metra Warszawa 2:0 (-13,-17).

Na Helu też grają

30 lipca 2005 00:00 -

Nieoficjalną stolicą regionu w siatkówce, w tym również plażowej, jest Puck. Nieoznacza to jednak, że w innych nadmorskich miejscowościach nie są organizowane zawody w tej dyscyplinie.

Krok od podium

9 lipca 2005 00:00 -

W turnieju o Puchar Bałtyku 2005, który miał miejsce w dniach 2-6 lipca w Pobierowie, wzięły udział trzy pary z zespołu Koraba Puck. Jedna z nich, czyli Szymon Nadolny i Artur Szmidtka, uległa w zaciętej walce z kędzierzyńską drużyną Prochera/Wójtowicz, przy czym uplasowała się tuż za podium, bo na czwartym miejscu.

Tylko jedna para w finale

1 lipca 2005 00:00 -

Zawodnicy puckiego Koraba zawiedli zarówno w 1/2 MP juniorów jak i kadetów. Spośród pięciu duetów startujących w dwóch kategoriach tylko jednej udało się awansować do finałów MP.

Plażówka 2oo5

14 czerwca 2005 00:00 -

Dnia 7 czerwca br. na plaży MOKSiR w Pucku Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w PUCKU wspólnie z Międzyszkolnym Klubem Sportowym „Korab” Puck zorganizowali VI Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców pod patronatem wiceburmistrz miasta Pucka Jolanty Podhajskiej.

Gimnazjum grało na plaży

Siatkówka plażowa szkół Gimnazjalnych została rozegrana 10 czerwca na plaży w Pucku. Imprezę zorganizował POSM w Pucku wspólnie z MKS Korab.

Deklasacja

Deklasacja
12 czerwca 2005 00:00 -

W dniach 4 i 5 czerwca na piaszczystej plaży w Gdyni odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Siatkówce Plażowej kadeta i juniora. Kolejny rok z rzędu zawody te zdominowali zawodnicy Koraba Puck, zdobywając aż pięć z siedmiu miejsc premiowanych awansem do 1/2 MP.

Gimnazjum Starzyno w półfinale

29 marca 2005 00:00 -

21 marca w Jastarni, została zorganizowana przez POSM w Pucku VI Powiatowa  Gimnazjada  Młodzieży  Szkolnej  w Piłce  Siatkowej  dziewcząt.  Na miejsce zawodów przybyło pięć reprezentacji dziewcząt, które grały między sobą w jednej grupie, systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów do 15 punktów, trzeci set w przypadku remisu rozgrywany był do punktów 11.

Jastarnia mistrzem!

18 marca, czyli podajemy tę informację z "małym" poślizgiem, w Szkole Podstawowej w Jastarni, dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki zorganizował Finał XXXIII Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce chłopców „trójek”.

"Oxford" gra dalej

23 marca hali w MOKSiR w Pucku odbyły się Półfinały VI Wojewódzkiej „Licealiady” Młodzieży Szkolnej SPG w Piłce Siatkowej chłopców. Nasz powiat reprezentował ZSP Puck, czyli popularny "Oxford".

Czy oni wogóle przegrywają!?

23 marca 2005 00:00 -

W Pucku rozegrany został Finałowy Turniej Syberiady. W imprezie udział wzięło jedenaście najlepszych drużyn.

Sensacja w siatkarskiej Gimnazjadzie!

22 marca 2005 00:00 -

Dzisiaj w hali sportowej w Jastarni odbyła się VI Powiatowa Gimnazjada w Piłce Siatkowej Chłopców. W zawodach wzięło udział 5 reprezentacji gimnazjum z Powiatu Puckiego.

Syberjada dla ixów

16 marca 2005 00:00 -

Siatkarze XYZ Puck poraz kolejny wygrali SYBERJADĘ, nie można jednak ukryć faktu że z roku na rok przychodzi im to coraz trudniej.W ostatniej edycji zwycięstwo zapewnili sobie dopiero w ostatnim X turnieju wyprzedzając drugie ABC Strzelno zaledwie o 10 pkt.