czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus

Wiadomości

« 1 [ 2 ] 3 4 5 6 7 8 9 »

Bardzo dobry start młodzików LKS Ziemi Puckiej w Sopocie

6 września 2017 14:39 - LKS Ziemi Puckiej

Podczas rozegranych w Sopocie Lekkoatletycznych Wojewódzkich Mistrzostw w kategorii młodzików (do 15 lat) bardzo dobrze zaprezentowali się najmłodsi lekkoatleci LKS Ziemi Puckiej zdobywając w tych mistrzostwach 6 medali. Złotym medalistą został Bartłomiej Kowalski w pchnięciu kulą wynikiem 12,20 co jest jego nowym rekordem życiowym W tej samej konkurencji srebrny medal zdobył Wojciech Kos  również poprawiając  rekord życiowy wynikiem 12,01.

Ciśniemy dla KINGI i Pawła

3 lipca 2017 22:46 - M>K

Do wszystkich miłośników sportów siłowych i nie tylko !!! Mamy dla Was coś wyjątkowego 🙂 Dnia 16 lipca na płycie głównej boiska OSiR w Tucholi odbędzie się niezwykłe wydarzenie pn. "Ciśniemy dla Kingi i Pawła".

LKS Ziemi Puckiej w pierwszym półroczu 2017

3 lipca 2017 11:16 - LKS Ziemi Puckiej

Podczas rozegranych w Toruniu Wojewódzkich Halowych Mistrzostw juniorów i juniorów młodszych zawodnicy LKS Puck zdobywają 17 medali. W Halowych Mistrzostwach Polski juniorów zawodnicy zdobyli 2 medale (złoty i brązowy) W Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów Rafał Kownatke zdobył brązowy medal i zakwalifikował się do Halowych Mistrzostw Europy w Belgradzie.

Szwemin z Pucharem Starosty Puckiego

18 czerwca 2017 22:07 - Ryszard Białk

Krzysztof Szwemin był bezkonkurencyjny w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Puckiego- Jarosława Białka. Turniej rozegrany został 18 czerwca w sali Szkoły Podstawowej w Żarnowcu.

OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR STAROSTY PUCKIEGO

13 czerwca 2017 20:20 - Ryszard Białk

Kolejne świetne wyniki zawodników LKS-u Ziemi Puckiej w Pile

6 czerwca 2017 14:46 - LKS Ziemi Puckiej

Podczas rozgrywanych w Pile Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski Ludowych Klubów Sportowych z udziałem ponad 1200 uczestników siedmiu zawodników LKS Ziemi Puckiej będąc w reprezentacji wojewódzkiej zdobyło cztery medale. Szymon Kreft zdobył złoty medal w biegu na 200 m wynikiem 21,68 ponownie uzyskując minimum na Mistrzostwa Świata w kat.

Szymon Kreft z minimum na Mistrzostwa Świata.

29 maja 2017 13:25 - Waldemar Płomień

Podczas rozgrywanego w Gdańsku mitingu okręgowego w lekkiej atletyce doskonałą formę sportową zademonstrował w biegu na 200 m Szymon Kreft - LKS Ziemi Puckiej, który wynikiem 21,68 uzyskał minimum uprawniające do udziału w Mistrzostwach Świata w kategorii U 18, które w lipcu odbędą się na kontynencie afrykańskim w  stalicy Kenii Nairobi. Przed biegiem na 200 m Szymon wygrał też bieg na 100 m wynikiem 10,81 i tym sposobem posiada najlepsze wyniki w Polsce w kat.

Komunikat końcowy - II rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimn.

29 maja 2017 13:09 - Teresa Jaskułka

Dnia 15 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku LKS Ziemi Puckiej przeprowadził zawody dla szkół Ponadgimnazjalnych.

Lekkoatletyczne Wojewódzkie Mistrzostwa LZS - dobry start LKS-u Z.P

29 maja 2017 13:07 - Waldemar Płomień

Podczas rozegranych w Słupsku Wojewódzkich Mistrzostw Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce z udziałem 330 zawodników w rolach głównych wystąpili zawodnicy LKS Ziemi Puckiej zdobywając łącznie 23 medale, wyprzedzając drugi zespół Fenix Słupsk z 13 medalami. Złote medale zdobyli: Szymon Kreft w biegach na 100 m – 11,0 oraz na 200 m – 21,6 potwierdzając przodownictwo w Polsce w biegu na 200 m.

Lekkoatletyczna Liga Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

29 maja 2017 13:02 - Teresa Jaskułka

Dnia 8 i 9 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Pucku LKS Ziemi Puckiej przeprowadził zawody lekkoatletyczne dla Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

Bardzo dobre wyniki na inaugurację sezonu zawodników LKS-u Z.P

29 maja 2017 13:00 - Waldemar Płomień

Na stadionie AWF w Gdańsku przeprowadzone zostały pierwsze w obecnym sezonie startowym zawody lekkoatletyczne na szczeblu międzywojewódzkim. Bardzo dobrze zaprezentowali się w pierwszym starcie (pomimo trudnych warunków atmosferycznych) zawodnicy lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej uzyskując kilka wyników wyróżniających się w Polsce oraz poprawiając bardzo wiele rekordów życiowych.

V turniej tenisa stołowego o puchar Prezesa G.EN. GAZ Energia

18 kwietnia 2017 09:56 - Ryszard Białk

Sukces Piotra Radtke w Mistrzostwach Polski w Skacie Sportowym

30 marca 2017 11:19 - Pucka Liga Baśki

Eliminacje do Mistrzostw Polski trwały cały 2016 rok. 9 Turniejów Grand Prix Polski rozgrywanych na terenie całej Polski wyłoniły 90 najlepszych zawodników dodatkowo każdy okręg Polskiego Związku Skata dostał po 3 dzikie karty (do rozdysponowania między najlepszych zawodników danego okręgu nie mogących brać udział w zmaganiach Grand Prix Polski).

Turniej T.S o Puchar Posła Ziemi Puckiej dr Kazimierza Plocke

29 marca 2017 14:40 - Waldemar Płomień

Turniej przeprowadzony został w dniu 26 marca 2017 roku w sali POSM w Pucku w kategorii kobiet i mężczyzn. Trzy najlepsze zawodniczki oraz trzej najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz dyplomy Posła dr Kazimierza Plocke.

Turniej tenisa stołowego o Puchar Posła Kazimierza Plocke

21 marca 2017 11:57 - Waldemar Płomień

Dnia 26 marca (niedziela) br. o godz.

Halowe Mistrzostwa w L. A Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

16 marca 2017 14:51 - Teresa Jaskułka

Dnia 15 marca br. na hali lekkoatletycznej w Pucku odbyły się Halowe Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

I Otwarte Mistrzostwa w Tenisie Stołowym o Puchar CH Bramy Pomorza

11 marca 2017 18:48 - M.B

Turniej odbędzie się dnia 1 kwietnia  w Centrum Handlowe Brama Pomorza, ul. Podmiejska 2a Lipienice k.

Halowe Mistrzostwa w L. A Szkół Podstawowych

8 marca 2017 14:10 - Teresa Jaskułka

Dnia 3 marca br. na hali lekkoatletycznej w Pucku odbyły się Halowe Mistrzostwa Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce Szkół Podstawowych.

Zapraszamy na Bieg Jedności Kaszubów

7 marca 2017 08:10 -

Po raz drugi we Władysławowie zorganizowany zostanie Bieg Jedności Kaszubów. Tym razem zapraszamy chętnych do biegu i marszu na trzech dystansach.