piątek, 10 maja 2024 Imieniny obchodzą: Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna

Wiadomości - koszykówka

« 12 13 14 15 [ 16 ] 17 18 19 20 »

Szkoła z Szemuda zwycięża w mini koszykówce

3 maja 2009 22:17 - Andrzej Byczkowski

W dniu 29 kwietnia 2009 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Łęczycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Mini Koszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział 7 drużyn z całego powiatu wejherowskiego.

Polska - Białoruś już dzisiaj w Gdyni!

2 maja 2009 00:01 - lotospkobp.pl

Agnieszka Bibrzycka, Paulina Pawlak, Magdalena Leciejewska, Ewelina Kobryn, Katia Snytsina i Natalia Marchanka - między innymi te znakomite zawodniczki będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę (30.05.

Lotos PKO BP Mistrzem Polski!

26 kwietnia 2009 21:02 - pzkosz.pl

Koszykarki Lotosu PKO BP Gdynia zdobyły złote medale Mistrzostw Polski. Zespół prowadzony przez trenera Jacka Winnickiego pokonał w finałowej serii "best of seven" KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski 4:1.

Sierakowice lepsze od Wejherowa!

24 kwietnia 2009 14:51 - Andrzej Byczkowski

W dniu 20 kwietnia 2009 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Chłopców. .

Złoci medaliści z Rumi

22 kwietnia 2009 22:20 - Andrzej Byczkowski

W dniu 21 kwietnia 2009 r. w halach sportowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

ZSP nr 1 Rumia w drodze po medal?

20 kwietnia 2009 21:15 - Andrzej Byczkowski

W dniu 16 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach udział wzięły najlepsze zespoły z powiatu Kartuskiego, Lęborskiego i gospodarz zawodów, zespół z I LO w Rumi.

SP Kębłowo najlepsza w Gminie Luzino

20 kwietnia 2009 21:13 - Piotr Klecha

W Hali Widowiskowo-Sportowej GOSRIT w Luzinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Luzino Szkół Podstawowych w Mini Koszykówkę Chłopców. Na starcie stanęły szkolne reprezentację z Luzina, Sychowa i Kębłowa.

Victoria wygrywa w Gdańsku

19 kwietnia 2009 20:31 -

19 kwietnia w Gdańsku odbył się zorganizowany przez klub Conrad Gdańsk turniej koszykówki młodziczek. W turnieju wzięły udział zespoły z Miastka,

Pomorska koszykówka w komplecie na OOM

19 kwietnia 2009 20:17 - pzkosz.pl

Reprezentacje koszykarek i koszykarzy z województwa pomorskiego awansowały w komplecie do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 29 kwietnia - 3maja. .

Gimnazjaliści z Kolbud niepokonani

17 kwietnia 2009 17:04 - Mariusz Włodarski

W Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce chłopców w Kolbudach gospodarze okazali się "niegościnni" i pokonali wszystkie przyjezdne reprezentacje. .

Kolejny finał dla ZS nr 1

17 kwietnia 2009 12:59 -

Koszykarki reprezentujące Zespół Szkół nr 1 z Władysławowa wywalczyły kolejny awans do finału wojewódzkiego szkolnych rozgrywek. Tym razem zwycięzcą półfinału zostały uczennice szkoły ponadgimnazjalnej z Władysławowa.

Kębłowo lepsze od Luzina

16 kwietnia 2009 15:18 - Piotr Klecha

W Hali Widowiskowo-Sportowe GOSRIT w Luzinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Luzino Szkół Podstawowych w Mini Koszykówkę Dziewcząt. W rywalizacji o prym w gminie, najczęściej rywalizacja toczy się pomiędzy dwoma największymi szkołami z Luzina i Kębłowa.

Kolbudy w finale Gimnazjady

15 kwietnia 2009 21:12 - Mariusz Włodarski

W Kolbudach w dniu 15 kwietnia odbył się Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje z gimnazjów z Rytla, Nowej Karczmy, Starogardu Gdańskiego oraz gospodynie z Kolbud.

Pomerania 94 szósta w Ostrawie

13 kwietnia 2009 09:12 - pozkosz.com

Grając w kategorii juniorek (1990 i młodsze) koszykarska kadra Pomorza 94 zajęła szóste miejsce w międzynarodowym turnieju Easter McDonald Cup w Ostrawie. .

Bagnecki o ostatnim meczu

10 kwietnia 2009 10:21 -

Jacek Bagnecki, trener koszykarzy UKS Łęczyce opowiada o ostatnim meczu sezonu. Ostatecznie Łęczyce zajęły w drugiej lidze dziewiątą pozycję.

"Władek" górą

9 kwietnia 2009 13:26 - POSM Puck

W dniu 2 kwietnia 2009 r. (czwartek) w sali sportowej Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyła się X Powiatową Gimnazjade Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt.

Półfinał Gimnazjady w Sierakowicach

8 kwietnia 2009 23:51 -

Dnia 7 kwietnia w Sierakowicach w hali Gimnazjum odbył się Półfinał Wojewódzki X Gimnazjady w Koszykówce Dziewcząt. .

Pomerania 95 Mistrzem EEGBL 2009

8 kwietnia 2009 22:44 - pozkosz.com

Po raz pierwszy w 10-letniej historii koszykarskiej ligi EEGBL złote medale zdobył zespół z Polski. .

Tryumf podopiecznych Kordiana Zabrockiego

8 kwietnia 2009 20:44 - Andrzej Byczkowski

W dniu 1 kwietnia 2009 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców Szkół Gimnazjalnych. .