piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
02-11-2011 13:11, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 708 razy

UKS grał we Władysławowie

Dnia 29 października we Władysławowie odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Władysławowa.. Od godziny 14:00 drużyny seniorskie zmagały się w hali sportowej OPO Cetniewo we Władysławowie, grając w dwóch grupach. W pierwszej zespół z Pucka pokonał wynikiem 2:0 siatkarzy z Jastarni, następnie takim samym wynikiem kolegów z Połczyna. W ostatnim meczu grupowym Jastarnia wygrała z Połczynem wynikiem 2:1. W drugiej grupie Wejherowo wygrało, na drugim miejsce znaleźli się gospodarze, a z turniejem pożegnali się siatkarze z Mieroszyna. W półfinale zespół z Jastarni uległ drużynie Wejherowa 1:2 - w secie dodatkowym wynikiem 14:16, z drugiego półfinału zwycięsko wyszedł zespół z Pucka.

W meczu finałowym zespół z Pucka pokonał wynikiem 2:0 siatkarzy z Wejherowa, natomiast drużyna UKS w Jastarni pokonała gospodarzy wynikiem 2:0 w setach (21:14 i 21:16). Organizatorem turnieju było Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie.

Żródło: UKSwJastarni.pl