piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
27-06-2011 13:27, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 842 razy

Puchar Prezydenta Krakowa dla plażowych faworytów

Tomasz Wieczorek i Dawid Popek triumfowali w IV Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.. W finale pokonali opolską parę Patryk Fogel/Adam Parcej 2-0 (21-15, 21-18), natomiast w meczu o III miejsce Norbert Okuń i Adam Łukasik wygrali z duetem Artur Bagiński/Marcin Kantor 2-1 (18-21, 22-20, 20-18).

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni Tomasz Wieczorek i Dawid Popek, którzy są liderami rankingu PZPS zwyciężyli już w trzecim z rzędu turnieju cyklu Grand Prix, wcześniej stanęli na najwyższym podium na rynku w Toruniu oraz we Wrześni.