piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
20-06-2011 12:28, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 977 razy

III miejsce UKS w Jastarni na plaży przy Tesco

Zawodnicy UKS w Jastarni wystąpili w ostatnim turnieju siatkówki plażowej seniorów "Nobas Cup", który rozegrany został na sztucznej plaży usypanej przy Centrum Handlowym Tesco na gdańskim Chełmie.. Do fazy finałowej awansowało aż czworo zawodników z Jastarni. Trzecie miejsce zajęła para UKS-u w Jastarni w składzie: Kamil Herrmann i Mariusz Dankowski, którzy w meczu półfinałowym pechowo przegrali z późniejszymi zwycięzcami zawodów: Tomkiem Wołoszukiem (UKS w Jastarni) grającym z Piotrem Ilewiczem (akademickim Wicemistrzem Polski).

Wyniki końcowe turnieju1. Tomasz Wołoszuk/Piotr Ilewicz
2. Marcin Konkel/Piotr Głogowski
3. Kamil Herrmann/Mariusz Dankowski

Zespoły, które znalazły się na podium otrzymały od organizatora dyplomy, a od sponsora dodatkowy bonus.

Żródło: UKSwJastarni.pl