piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
14-06-2011 13:43, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 784 razy

Grand Prix Wrześni dla Jastarni

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Jastarni Tomasz Wieczorek i Dawid Popek zostali zwycięzcami II Eliminacji Mistrzostw Polski Grand Prix Wrześni 2011. Aby odnieść sukces musieli pokonać aktualnych Mistrzów Europy i Mistrzów Świata do lat 20, aktualnych seniorskich Mistrzów Polski, a w meczu finałowym obecnych Akademickich Mistrzów Europy.

Siatkarze reprezentujący UKS w Jastarni kolejno wygrali z parą: Bieszczad/Włodarczyk 2:0, Radojewski/Melnerowicz 2:0, ulegli zespołowi Janiak/Sobczak 0:2, następnie pokonali Piotra Kantora i Bartosza Łosiaka 2:1, a w meczu półfinałowym nie dali najmniejszych szans parze Wojtasik/Szternel wygrywając z nimi 2:0. W meczu finałowym chwila ich słabości kosztowała utratę seta, ale nie zmieniło to faktu, że para z Jastarni wyraźnie dominowała na boisku i pokonała swoich plażowych kolegów wynikiem 2:1 w setach 21:12, 19:21 i 15:5.