piątek, 10 maja 2024 Imieniny obchodzą: Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna
25-10-2010 08:23, dodał: Janusz Nowicki czytano: 993 razy

SportowePomorze.pl - Neptun Gdansk 86:49

Mecz pomiędzy drużynami SportowePomorze.pl Władysławowo a TKKF Neptun Gdańsk rozpoczął się dość wyrównanie. Każde zdobyte punkty przez gospodarzy były od razu kontrowane przez gdańszczan. Tak wyglądała pierwsza kwarta meczu, która zakończyła się jednopunktowym prowadzeniem drużyny z Władysławowa.
W drugiej kwarcie gospodarze zaczęli powoli odskakiwać gościom z Gdańska i pierwsza połowa zakończyła się kilkupunktowym prowadzeniem. Kolejne kwarty to była już gra jednej drużyny - SportowePomorze.pl. Z każdą minutą prowadzenie rosło coraz bardziej by na koniec osiągnąć wynik 86:49.
W zespole gospodarzy dobry mecz zagrała cała drużyna, choć to nie pozwoliło uniknąć wielu błędów, zarówno w obronie jak i w ataku.
- Wygrana podniosła nasze morale i zaostrzyła apetyty na kolejne zwycięstwa - mówi Robert Odwald, kierownik drużyny. - Lecz należy pamiętać, że przed młodą drużyną jest jeszcze wiele pracy do wykonania.

Żródło: SP.pl