sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
04-11-2009 20:32, dodał: Maciej Deling czytano: 1102 razy

VI leśny Maraton o Puchar Bortexu

Sukcesem maratończyków z Władysławowa zakończył się VI leśny Maraton o Puchar Bortexu, który odbył się w Leśnictwie Kępino koło Wejherowa. .
Wśród kobiet w deszczowo-wietrznej pogodzie najlepiej poradziła sobie Elżbieta Hajduk z Władysławowa. Dodatkowo wynikiem 3:58,33 ustanowiła rekord trasy.
Mąż Pani Eli Ireneusz Hajduk nie chciał być gorszy od małżonki i z wynikiem 3:19,43 uplasował się na szóstym miejscu wsród mężczyzn.

W zawodach zwyciężył Krzysztof Sarapuk z Gdyni. Sponsorem głównym całej imprezy był Sylwester Borkowski z firmy Bortex wieloletni zawodnik LKS Ziemi Puckiej, który ukończył półmaraton w czsie 1:52,30.

Żródło: Krzysztof Modzelewski

• 3
maratończyk[niezalogowany-213.238.115.191] 2009-11-05 19:52:34
szkoda że nie daliście znać wcześniej na kibolu o takim biegu. pewnie więcej osób skorzystałoby z okazji żeby pobiegać.