poniedziałek, 20 maja 2024 Imieniny obchodzą: Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
26-10-2009 17:55, dodał: Maciej Deling czytano: 943 razy

UKS Luzino - UKS Krokowa 102:67

W sobotę, 24 października na Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT w Luzinie; odbył się mecz o wejście do II ligi koszykówki męszczyza. .

W samo południe rywalizację zaczęły zespoły: UKS Luzino i UKS Krokowa. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 102 do 67. Już pierwsza kwarta meczu zaowocowała wieloma pięknymi ‘akcjami’. Skończyła się wynikiem – 27:18 dla gospodarzy. Mimo różnicy punktowej, w drugiej kwarcie widowiska, UKS Krokowa zaczął grę bardziej dynamicznie, przez co zremisował w drugiej kwarcie 18:18.

Trzecią część meczu bezapelacyjnie zdominował UKS Luzino z wygrywając – 28:18. Mimo zaciekłej walki trwającej przez cały mecz, w czwartej kwarcie nie było większej niespodzianki i jej zwycięstwo należało również do UKS Luzino – 29:13. W efekcie – wspaniałe, emocjonujące widowisko zakończyło się wynikiem 102:67 dla UKS Luzino.

Najlepszym zawodnikiem w zespole gospodarzy został Kwidziński Krzysztof zdobywając 31 pkt. Z kolei w zespole UKS Krokowa na miano najlepszego zasłużył sobie Ryński Wiktor zdobywając dla swojego drużyny w całym meczu 28 pkt. Podczas trwania zaciętej rywalizacji – na uwagę zasłużyli także kibice, gdyż cały czas zachęcali swoje drużyny do walki.

O.O.[niezalogowany-89.79.92.209] 2009-10-26 21:12:46
Najfajniejsze chłopaki tylko w UKS Luzino!!!!!!
Tomasz Myszewski[niezalogowany-83.18.148.58] 2009-10-27 18:39:43
Oglądałem ten mecz na żywo i wyglądał bardzo ciekawie. Zamiast wypisywać głupoty poczekajcie na rundę rewanżową. W tym momencie lepszy zespół znacząco to UKS Luzino.
Camel 94[niezalogowany-83.12.224.51] 2009-10-27 12:52:11
H...[red.] w zęby g...[red.] Uks Luzino Gra wiejską piłke>Jak zwykłe ci...[red.] proste i tanie .+Macie zj...[red.] zawodnikow ktorzy graja jak zwykłe p...[red.]. Zobaczymy u nas>>>
eL[niezalogowany-77.253.198.60] 2009-10-27 23:39:16
@Camel 94 - dziecko, z czym do ludu? przecież ty masz 15 lat! tobie nawet piwa nie sprzedadzą w zwykłym sklepie :D powinieneś zacząć chodzić na lekcje, by nauczyć się lepiej wysławiać prostaku
sadam[niezalogowany-88.156.185.127] 2009-10-27 18:52:15
hehe nie ma to jak "miejski" komentarz na poziomie, to sie kurujcie na ten rewanz i zobaczymy co wtedy powiecie
Leon C[niezalogowany-193.238.12.61] 2009-10-27 23:57:07
Młodzi z Krokowej przestańcie wypisywać takie komentarze bo przyjadę z wawy i Wam tyłki skopię...:))) pamiętajcie,że Wy się uczycie i to Wy macie wygrywać mecze, a nie bracia C, przy Waszej asyście:))) najważniejsze to rozwijać się koszykarsko i prawidłowo wykorzystywać umiejętności i realizowąć to co ćwiczycie na treningach a rezultaty same przyjdą... pamiętajćie również, że na chwilę obecną jesteście słabsi fizycznie i już w tym aspekcie ciężko o walkę... kibicuje Waszym poczynaniom przygotujcie ze cztery zagrywki wyczyszczające i nie będzie z Luzinem problemów... a jak cosik to wpadne rzucić trochę trójek i sprzedać kilka bloków i po sprawie )))) pozdrawiam jeden z braci C
T-mac[niezalogowany-87.207.25.3] 2009-10-28 01:12:09
HAHA co za komentarze:P let's go VINCE!!!!:D
Camel 94 [niezalogowany-83.25.87.232] 2009-10-28 18:58:04
Ciekawe k...[red.] czy pan był na meczu jak pan taki p...[red.] komentarz o nim napisał było dużo kibiców jo chyba w d...[red.]
Nimod[niezalogowany-87.205.52.44] 2009-10-30 17:27:12
Dziwi mnie, że wszyscy koncentrują się na szczegółach: wynik, kibice itp. a nikt nie wspomniał nawet, że ten mecz nie odbył się 24 tylko 25 października! hmmm dziwne ;)