poniedziałek, 20 maja 2024 Imieniny obchodzą: Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
26-10-2009 17:27, dodał: Maciej Deling czytano: 1028 razy

Bliza Władysławowo - SMS Bydgoszcz 62:71

W sobotę 24 października na sali Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie debiutowały seniorki z miejscowej Blizy w rozgrywkach I ligi regionalnej. Rywalem gospodyń była drużyna SMS Bydgoszcz.
Licznie zgromadzeni kibice oglądali dobre widowisko. Koszykarki z Bydgoszczy bardzo szybko objęły prowadzenie, po pięciu minutach wynik brzmiał 15:2. Kilka zmian w obronie zmieniło całkowicie obraz gry i już po kilku minutach mecz się wyrównał.
Taki stan trwał aż do końcowych minut. Wtedy to koszykarki z Bydgoszczy zdobyły większą, dziesięciopunktową przewagę (56:66).
Ostatnie minuty to dramatyczna pogoń zawodniczek Blizy, jednak finisz nie okazał się szczęśliwy i ostatecznie miejscowe musiały uznać wyższość zespołu SMS Bydgoszcz 71:62.

Bliza Władysławowo – SMS Bydgoszcz 62:71
(15:23, 19:12, 18:20, 10:16)

Bliza Władysławowo: Agnieszka Kujawska, Marta Gappa, Ewa Kupferschmied (9 punktów), Karolina Kulas (2), Paulina Kulas (4), Karolina Treder (9), Magdalena

Siwa (12), Martyna Kochman, Wioleta Liedtke (8), Jagoda Kaszuba (4), Anna Ussorowska (12), Karolina Kleban (2).

• 3
Bartosz[niezalogowany-83.238.68.10] 2009-11-05 22:58:21
Myślę, że najlepszą zawodniczką była Anna Kacperska, bo jest moją dziewczyną i jest super :*