poniedziałek, 20 maja 2024 Imieniny obchodzą: Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
26-10-2009 17:07, dodał: Maciej Deling czytano: 864 razy

SportoweKaszuby.pl - Sokół Gdańsk 72:85

Na parkiecie we Władysławowie, po raz pierwszy od wielu lat, można było zobaczyć seniorów startujących aktualnie w "III" lidze. Zespół występujący pod szyldem SportoweKaszuby.pl podejmował doświadczoną drużynę Sokoła Gdańsk.

W pierwszej kwarcie prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie, a samą jej końcówkę nieznacznie wygrali goście (21:19). W drugiej kwarcie przeważyło większe ogranie zespołu Sokoła, który zdołał "odskoczyć" na kilka punktów. Prowadzenia gdańszczanie nie oddali już niemal do samego końca. Miejscowi koszykarze zdołali co prawda jeszcze doprowadzić do remisu w połowie trzeciej kwarty (50:50) jednak nie wyszli już na prowadzenie.

(19:21, 20:24, 15:15, 18:25)

SportoweKaszuby.pl: Szymon Borchman (19 punktów), Karol Gidzielski, Karol Samp (6), Piotr Kaczkowski (4), Sebastian Jędrzejczak (2), Maciej Jaskułka (9, 1x3), Łukasz Słabicki, Radosław Budnicki, Tomasz Cygiert (5, 1x3), Sebastian Kańtoch (7, 1x3), Mateusz Bieszke (7), Robert Odwald (13).

• 3
kit[niezalogowany-98.170.3.112] 2009-10-26 21:40:16
Borys dostał dwa dachy i musiał wyjść z sali.
qw1[niezalogowany-87.207.25.3] 2009-10-27 01:11:00
i dobrze zrobil!:) "sedziowie" - szkoda gadac;/
Leon C[niezalogowany-193.238.12.61] 2009-10-28 00:06:33
Trzymamy kciuki za Was, oby kondycja była do meczu z Lęborkiem. Pozdrowienia z Krokowej (może wzmocnię Was na ten mecz :))) ) p.s piłki lekarskie w dłonie i jazda!!! a sędziowie dalej niech grają sobie w sokole, gtk, itp niech maja swoje final four... jak to sie mówi zły dotyk boli nie dal im ktos w dziecinstwie piłki to teraz się "realizują" p.s a Borysowi za dwa dachy dwie piłki lekarskie:))))