niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
26-03-2009 21:08, dodał: Maciej Deling czytano: 1192 razy

Stefan Bochentyn liderem po 17 turniejach

Dnia 24 marca na sali kulturalno-widowiskowej MOKSiR Reda odbył się kolejny siedemnasty turniej "Baśki Kaszubskiej".
Zbliżający się finał Redzkiej Ligi "Baśki Kaszubskiej" zapowiada się bardzo, ale to bardzo emocjonująco. Po raz pierwszy na fotelu lidera zasiadł Bochentyn Stefan, który o dwa oczka wyprzedza do tej pory niekwestionowanego lidera Formele Olka.

Walka o trzecią lokatę, także zapowiada się nie lada interesująco. Trzeci do tej pory Stenka Jerzy ma 2 pkt przewagi nad czwartym Baranowskim Ginterem. Wszystko wyjaśni się już w najbliższy wtorek podczas finałowego turnieju. Do wtorkowej rywalizacji przystąpiło 15 zawodników, którzy rozgrywali swoje partie na 3 stołach. Punkty zdobyte w każdym turnieju liczą się do klasyfikacji generalnej zawodów. Przy stole numer jeden spotkali się Bochentyn Stefan, Torchalski Stanisław, Gruba Jerzy, Bochentyn Stanisław, Formela Olek. Zwycięzcą tego stolika został Bochentyn Stefan, który zdobył 5pkt,drugie miejsce przypadło Grubba Jerzemu - 3pkt, Formela Olek zajął trzecią lokatę - 2pkt Bochentyn Stanisław czwartą - 1pkt, natomiast piąta pozycja przypadła w udziale Torchalskiemu Stanisławowi - 0pkt Przy stole numer dwa zasiedli Stenka Jerzy, Płocki Adam, Magulski Józef, Trocki Wacław, Conradi Jerzy. Zwycięzcą tego stolika został Stenka Jerzy, który zdobył 5pkt,drugie miejsce przypadło Magulskiemu Józefowi - 3pkt, Conradi Jerzy zajął trzecią lokatę - 2pkt , natomiast czwarte miejsce przypadło Trockiemu Wacławowi - 1pkt, piątą lokatę zajął Płocki Adam Przy stole numer trzy zagrali Baranowski Ginter, Sychowski Tadeusz, Gdaniec Jerzy, Reszka Henryk, Miszka Bogdan. Zwycięzcą tego stolika został Sychowski Tadeusz, który zdobył 5pkt, drugie miejsce przypadło Baranowskiemu Ginterowi - 3pkt, Gdaniec Jerzy zajął trzecią lokatę - 2pkt Reszka Henryk czwartą - 1pkt, natomiast Miszka Bogdan zajął piątą pozycję - 0pkt.