niedziela, 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Paweł, Maria, Waleria, Marek, Przybycześć, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Arystarch, Andrea
03-03-2009 22:14, dodał: Maciej Deling czytano: 1242 razy

XIII Turniej Redzkiej Ligi Baśki Kaszubskiej

Dnia 24 lutego na sali kulturalno-widowiskowej MOKSiR Reda odbył się kolejny trzynasty turniej "Baśki Kaszubskiej". Do wtorkowej rywalizacji przystąpiło 14 zawodników, którzy rozgrywali swoje partie na 3 stołach. Punkty zdobyte w każdym turnieju liczą się do klasyfikacji generalnej zawodów.

Przy stole numer jeden spotkali się Formela Olek, Miszka Bogdan, Stenka Jerzy, Gdaniec Jerzy, Torchalski Stanisław.
Zwycięzcą tego stolika został Stenka Jerzy, który zdobył 5pkt, drugie miejsce przypadło Gdaniec Jerzy - 3pkt, Formela Olek zajął trzecią lokatę - 2pkt Miszka Bogdan czwartą - 1pkt natomiast piąte miejsce przypadło Torchalskiemu Stanisławowi - 0pkt.
Przy stole numer dwa zasiedli Gruba Jerzy, Sychowski Tadeusz, Baranowski Ginter, Trocki Wacław. Zwycięzcą tego stolika został Gruba Jerzy, który zdobył 5pkt, drugie miejsce przypadło Sychowskiemu Tadeuszowi - 3pkt, Baranowski Ginter zajął trzecią lokatę - 2pkt, natomiast czwarte miejsce przypadło Trockiemu Wacławowi - 1pkt.

Przy stole numer trzy zagrali Pelowski Edmund, Magulski Józef, Bochentyn Stefan, Bochentyn Stanisław, Płocki Adam. Zwycięzcą tego stolika został Płocki Adam, który zdobył 5pkt, drugie miejsce przypadło Bochentyn Stefanowi - 3pkt, Bochentyn Stanisław zajął trzecią lokatę - 2pkt Pelowski Edmund czwartą - 1pkt natomiast piąte miejsce przypadło Magulskiemu Józefowi - 0pkt.