poniedziałek, 20 maja 2024 Imieniny obchodzą: Teodor, Anastazy, Wiktoria, Asteriusz, Bernardyn, Saturnina, Iwo, Bronimir, Rymwid, Józefa
15-01-2009 15:41, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 761 razy

Wielkie emocje w Luzińskiej Lidze Halowej

Za nami 5 kolejka Luzińskiej Ligi Halowej. Tym razem więcej emocji dostarczyły, licznie zgromadzonej publiczności w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie, mecze II ligi, w której w meczu na szczycie w pojedynku CM Cosulting z Marcolą w wyniku zamieszania pod koniec spotkania o końcowym rezultacie decydować będą organizatorzy ligi wraz z sędziami. Wydaję się , że najlepszym rozstrzygnięciem będzie powtórzenie tego meczu.
W I lidze wygrywali faworyci, choć zwycięstwo EKO - PROD Szemud nad Kafelkolandem aż 6:2 można uznać za niespodziewanie wysokie.
Na półmetku I ligi na czele znajdują się drużyny J.R.Pogórze , oraz Avans Wejherowo. W II lidze na czele panuję jeszcze większy ścisk, na razie prowadzi młody zespół FC Sprite, za nimi z tą samą ilościś punktów El professional oraz juniorzy GKS Luzino, tuż za nimi znajdują się drużyny CM Consulting oraz Marcola, których zawody z ostatniej kolejki nie zostały jeszcze zweryfikowane.
Zapowiada się pasjonująca walka o awans do I ligi. Oto wyniki ostatniej kolejki:

J.R. Pogórze - Zenit Łęczyce 5:2
Bis Gdynia - Larix Kostkowo 6:0 Mariusz Pranga z Larixa zawieszony do końca ligi

Żródło: Piotr Klecha

• 3
Zaskoczony[niezalogowany-85.195.123.24] 2009-01-15 20:50:46
Co tu powtarzać? Sędzia zakończył mecz po upływie czasu przy stanie 4:3 dla Marcoli. Obie drużyny z wyjątkiem kilku graczy CM którzy w tym czasie kłócili się z sędziom udały się do szatni. Do szatni Marcoli przyszedł jeden z zawodników przeciwnej drużyny i podziękował za wyrównany mecz. Kiedy gracze z Luzina już się przebierali ktoś oznajmił im że muszą dograć jeszcze minutę do meczu. Jak profesjonalny sędzia może ulec grupie niezadowolonych z porażki graczy? Jak mogą oni kłócić się z sędzią? Za takie coś dostaje się czerwoną kartkę. Jak można wznowić mecz który został zakończony? Opinie że drużyna Marcoli została oszukana krąży wśród innych zespołów które były świadkiem wydarzeń (np. GKS Luzino) i wśród kibiców którzy byli oburzeni decyzją sędziego. Marcola Luzino 4:3 CM Consulting
Obserwator[niezalogowany-85.195.123.24] 2009-01-15 18:44:27
Marcola Luzino 4:3 CM Consulting
Kibic[niezalogowany-83.25.0.128] 2009-01-15 21:31:04
Marcola Luzino 4:3 CM Consulting, druzyna nie powina odpowiadac za błedy sedziego lub organizatora
kalosz[niezalogowany-87.207.114.228] 2009-01-15 21:41:44
ukarać sędziego bo popełnił błąd,jeżeli chodzi o profesjonalizm to daleko mu jeszcze do niego
FRED[niezalogowany-87.96.55.54] 2009-01-16 09:49:59
Sędziowie popełniają błędy,w tabelach z wynikami są błędy,miała być zabawa a jest szopka.
FRED[niezalogowany-87.96.55.54] 2009-01-16 10:09:14
Oj,emocje górą ,po przesledzeniu jeszcze raz wyników,jest ok.
EsoKK[niezalogowany-83.16.192.89] 2009-01-16 11:14:40
Bardzo fajnie że wypowiadają się sami mieszkańcy Luzina. O tuż cos Wam przybliżę. MEcz trwa 2 razy po 20 minut. Kierownictwo każdej drużyny ustaliło że ostatnia minuta jest zatrzymywana. Sędzia jej nie zatrzymywał gdy mu to uświadomiono podjął decyzje o dodatkowej minucie. Zapytał się nawet zespołu MArcoli który wbrew waszej opini nie był przebrany w szatni. Ich odpowiedz: "Ok, co nam w minutę moga zrobić" Okazało że moga wbić dwie bramki. A teraz jest płacz. Jeżeli ktoś nie dotrzymał zasad to: 1 organizator - nie działa tablica która by zatrzymywała czas. 2 Sędzia który dzień wczesniej powiedział organizatorom że przy nie działającej tablicy sam będzie zatrzymywał ostatnią minutę. Pomijam sędziowanie bo jasno pisze w przepisach rozdawanych na spotkaniu organizacyjnym np.: Na hali nie ma wślizgów. Na filmie z tego meczu jest ich 6. 2 Odgwizdane jako faul reszta pominięta. Jest tez wiele innych sytuacji. Sędziowie sędziują dla Was a Wy tu jeszcze płaczecie. No parodia.
EsoKK[niezalogowany-83.16.192.89] 2009-01-16 11:17:32
Aha i jeszcze jedno. Zrozumcie w końcu że błędem było nie zatrzymywanie minuty. Doliczenie dodatkowego czasu tylko wyprostowało sytuacje. Organizatora proszę o udostępnienie regulamin u rozgrywek bo widać że wypowiadają się osoby które go nie czytały
Bezstronność[niezalogowany-83.16.192.89] 2009-01-16 12:36:10
--------Opinie że drużyna Marcoli została oszukana krąży wśród innych zespołów które były świadkiem wydarzeń (np. GKS Luzino) i wśród kibiców którzy byli oburzeni decyzją sędziego. Marcola Luzino 4:3 CM Consulting---------- Czyli świadkiem oszustwa są kibice drużyny i koledzy z Luzina. To faktycznie oni są bezstronni.
Szef[niezalogowany-83.11.13.141] 2009-01-16 13:50:34
hehe dobre, do kibiców i zawodników jednej i drugiej zainteresowanej drużyny: Jeżeli uważacie że dogrywanie 1 minuty było niepotrzebne (Marcola) to po co wychodziliście na boisko? bo mysleliscie ze w 1 minute sie nic nie stanie? Tak przepisowo graliście, wszystko na gwizdek, na odpowiednią odległość - ok! takie prawo Wam przysługuje, ale proszę pamiętać że ostatnia minuta jest zatrzymywana (wg. regulaminu) a że nie była, to dobrym rozwiązaniem było rozegranie dodatkowej minuty. Proszę tu się nie podpierać opinią kibiców vel. drużyny GKS Luzino, ale opinia Waszych znajomych, czy też 15/16 letnich chłopaczków nie ma tu nic do znaczenia. Reasumując: Marcola 4 - 5 CM Consulting Mam nadziję, że taki mecz będzie nauczką na przyszłość dla organizatorów, bo chcąc podnosić poziom trzeba umieć sobie z takimi sytuacjami radzić.
pppppp[niezalogowany-85.237.175.66] 2009-01-16 17:19:43
a skąd wy macie pewność ze sędzia nie zatrzymywał czasu??? według nas zatrzymywał,tylko ze zawodnicy Consultingu przegrali i wymyślili sobie jakaś bajkę... ;/ my tylko walczymy teraz o uczciwość...jeśli chodzi o "wślizg" to zawodnik dostał żółta kartkę za to... 3:4 dla Marcoli taki był uczciwy wynik....
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-16 19:07:00
pppppp zanim coś napiszesz sprawdź. Sędzia się przyznał iż czas nie był zatrzymywany. Drużyna Marcoli o tym wiedziała i dlatego wyszła na boisko. Bajki nie było wszystko jest w protokole i to ty wymyślasz bajkę szukając taniej sensacji. Najpierw się dowiedz a potem pisz. W gimnazjum powinni tego uczyć. I masz rację zawodnik dostał żółta kartkę po 6 wślizgu o czym wspomniałem.
pppppp[niezalogowany-85.237.175.66] 2009-01-16 20:09:47
weszli nie weszli... po prostu było nieuczciwe... sędzia to się przyznał ale do błędu ze dopuścił 1 minute czasu... właśnie mnie w gimnazjum jak i w podstawówce uczyli ze gra fair play... :)
pppppp[niezalogowany-85.237.175.66] 2009-01-16 20:50:40
niech wszyscy z Marcoli odpuszcza,z oszustami nie ma co pisać... :/
sedzia[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-16 21:31:45
jest mi bardzo przykro ze drużyna CM Consultingu nie potrafi przyznac sie do porazki,jezeli sa prawdziwymi sportowcami to powinni pogodzic sie z tym.to ma byc sport i dobra zabawa. TEN MECZ WYGRAŁA MARCOLA BO NA BOISKU OKAZALI SIE NIE DO POKONANIA.!!!TO ZE JESTESMY ZE WSI TO NIE ZNACZY ZE JESTESMY GORSI NIZ PANOWIE Z MIASTA .HA HA
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-16 23:01:13
Widać nie rozmawiałeś z sędzią więc nie pleć bzdur. Ten błąd może nawet potwierdzić komisja do spraw futsalu. Jak wspomniałem przeczytaj regulamin a chętnie z Tobą wymienię poglądy. Jesteśmy z miasta, ale to nas nie czyni lepszymi. Oddaliśmy całe serce na boisku i to sędzia popełnił błąd. A to nie nasza wina my chcieliśmy sprawiedliwości i równych szans. W regulaminowym czasie to my odnieśliśmy zwycięstwo a kiedy się z tym pogodzicie odkładając na bok waśnie to nie moja sprawa. W woli podsumowania wynik widnieje w protokole meczu a tam jest 5-4 dla CM czy Wam sie to podoba czy nie.
sedzia[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-16 21:43:29
Jest mi bardzo przykro ze druzyna z MIASTA nie potrafi przyznac sie do porazki.
;/[niezalogowany-79.162.55.24] 2009-01-17 10:20:12
ale za to wy rozmawialiście i jeszcze chwila to byście go pobili;/;/ a jak skończyła się wasza uproszona "minutka" to gdzie zginęliście?? może Marcola tez by chciała zagrać jeszcze minutkę;)
sedzia[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-17 10:50:18
Nie pierwszy to przykład ze w sporcie trzeba sie wykazac kultura,umiejetnosciami i szczesciem.Przeykład meczu Consultinga z Marcola pokazuje,ze trzeba sie jeszcze wykazac cwaniactwem.Panie Sedzio chwała Panu,ze na boisku i po za nim wykazał sie Pan osobista kultura i sportowa postawa przepraszajac za zaistniała sytuacje.
Władca![niezalogowany-87.207.231.54] 2009-01-18 11:56:43
hahah smieszni jestescie panowie z marcoli . tak kozaczyliscie ze co wam moze sie stac w minute.. a teraz placzecie. prawda jest taka ze ta minitaa powinna byc odegrana i wy dobrze 0o tym wiecie tylko teraz udajecie takich wielce poszkodowanych bo moze uda sie rozegrac jeszcze raz ten mecz. szkoda slow na was .. CONSULTING - marcola 5-4 !!!!
Obcy.[niezalogowany-83.12.230.61] 2009-01-17 13:39:27
Przepisy futsalu dopuszczają wślizg \"blokujący\". Dla osób, które nie znają przepisów, a co za tym idzie, nie potrafiących ich odróżnić zawsze będą one kontrowersyjne. A więc proponuję lekturę zanim poruszacie ten problem. I jeszcze jedno Panowie. Stare piłkarskie porzekadło: \"Błąd sędziego jest wkalkulowany w wynik meczu\". Zajmijcie się graniem a nie komentowaniem. Pozdrawiam.
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-17 16:00:11
Skoro sędzia nie trzymał się regulaminu to chyba mieliśmy prawo rozmawiać o czasie który nam "zabrał". Jeżeli Marcola ma podstawy do zagrania jeszcze jednej minuty nie ma problemu. Koleś który tu wypisuje brednie pod nazwą sędzia się ośmiesza. My nie przegraliśmy i wbij to sobie to głowy człowieku. Kulturę na boisku na pewno mieliśmy świadczy o tym ilość fauli. Regulaminowy czas zweryfikował wynik i wygraliśmy. Lepsza od nas była drużyna GKS-u Luzino. Na boisku pokazała nasze słabości które zostały wyeliminowane. Teraz już do końca na zwycięskiej passie.
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-17 20:46:18
Obcy masz rację. Gram w piłkę już trochę czasu. Przy wślizgu blokującym nie może być kontaktu pomiędzy zawodnikami to podstawowa zasada.
Wybrany[niezalogowany-77.113.119.206] 2009-01-17 21:30:58
sedzia[85.237.177.171] (16 stycznia 2009 21:43:29) Jest mi bardzo przykro ze druzyna z MIASTA nie potrafi przyznac sie do porazki.
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-18 17:33:32
Sędzia. Ja podałem podstawy które są w protokole. Ostatnia minuta nie była zatrzymywana czyli zostaliśmy oszukani - być może specjalnie. Rozgrywamy minutę zgodnie z regulaminem. Dajecie sobie wbić 2 gole. Koniec meczu. Czekam na Twoje podstawy do powtórki meczu. Zanim się wypowiesz proszę o zapoznanie się z regulaminem przedstawionym drożynom przed rozpoczęciem rozgrywek.
sedzia[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-18 10:03:17
MARCOLA ma podstawy do zagrania ale nie MINUTKI tylko calego meczu bo to boisko zwerifikuje kto jest lepszy. Raz juz w regulaminowym czasie z wami wygralismy a po gwizdku to wy ruszyliscie na sedziego jak rozpedzone stado roziuszonych BIZONOW a sedzia w trosce o swoje zdrowie a moze nawet zycie zrobil tak jak zrobil.
;/[niezalogowany-87.96.116.37] 2009-01-18 17:34:47
jesteś władca ale tylko much haha...
pppppp[niezalogowany-85.237.175.66] 2009-01-18 21:04:19
a może jeszcze MINUTKĘ???
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-19 00:46:46
Sędzi jesteś tam? Czy może szukasz swoich argumentów w piórniku?
::::))))[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-19 16:24:42
Panie Esokk co Pan tu wypisuje za bzdury?skad te 6 wslizgów?chyba ze liczył Pan to jak opieun druzyny CM wbiegał na boisko zeby podstawic noge zawodnikom druzyny Marcola jezeli tak to sie z tym zgodze .
sedzia[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-19 21:35:28
Tak jestem moje argumenty przedstawilem organizatorowi wiec zglos sie do niego a my spotkamy sie na meczu! mam nadzieje ze bedziecie a nie ucieknieie tak jak po pierwszym meczu.
Władca[niezalogowany-87.207.231.54] 2009-01-19 19:23:05
haha much czy nie much ale i tak CONSULTING - marcola 5 - 4 !!!! i nie płaczcie juz jak ten od was z 10 nr :D:D:D:D
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-19 19:41:31
Nie mam w zwyczaju dodawać sobie. I nadal będę obstawał przy swoim. Ja Was w sumie rozumiem każdy kibicuje swoim. Marcola faulowała dużo więcej. Wślizgi były. Były nawet wyprostowaną nogą, a tu już chodzi o zdrowie każdego z nas. Po drugie gdyby to Marcoli obcięto minutę inaczej byście pisali. I to wy dochodzili byście sprawiedliwości. My zareagowaliśmy szybko. Jeżeli drużyna Marcoli złożyła protest ok, czekam na rozwiązanie problemu.
Pytanie[niezalogowany-193.200.150.189] 2009-01-19 21:40:05
Panie EsoKK. O jakim filmie z meczu Pan mówi? Jest on gdzieś dostępny?
Władca [niezalogowany-87.207.231.54] 2009-01-19 23:20:48
haha widze ze zaczynaja nam tu grozic ;D;D;D Nikt z nas nie uciekał i nie ma zamiaru uciekac;D
franc[niezalogowany-85.237.177.171] 2009-01-19 23:22:37
Panie Władco MUCH niech juz Panu bedzie te 5-4 dla CM bo to Pan juz na forum zaczyna płakac.do zobaczenia na meczu,mam nadzieje ze ujawni sie Pan na nim i zobaczymy jaki z Ciebie Władca.:)))
EsoKK[niezalogowany-78.31.154.16] 2009-01-19 23:37:47
Film - jeden z naszych kibiców nagrywał akcje meczu. Od razu powiem że nie cały mecz jest ujęty. NA youtube'a nie wrzucam takich rzeczy. Sędzia miałem rację nie potrafisz niczego sensownie przedstawić. O organizatorze słyszałem - że płaczecie mu w rękaw :)
ktos[niezalogowany-85.237.175.66] 2009-02-07 21:24:59
i Cezar przegrał...
12[niezalogowany-83.25.33.165] 2009-02-08 03:26:42
Mecz na wysokim poziomie:), zawodnicy pokazali klase, zawodnicy przegranej druzyny zachowali sie tak jak powini,co prawda jeden z nich wymieniony nizej nie potrafil, ale to juz jego sprawa;p dziekujemy za mecz:)