poniedziałek, 13 maja 2024 Imieniny obchodzą: Robert, Gerard, Serwacy, Aaron, Magdalena, Piotr, Andrzej, Natalis, Gloria, Ciechosław
28-06-2008 16:49, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 975 razy

Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 1:1

W drugim meczu barażowym o awans do PLJ – B , tak zwanej Ligi Makroregionalnej gospodarze Orkan Rumia zremisowali ze swoimi rówieśnikami z Kartuz 1 : 1 . Początek tego spotkania zapowiadał jednak łatwe zwycięstwo gospodarzy, którzy zmarnowali kilka dogodnych sytuacji do objęcia prowadzenia. Pierwszą groźną akcje goście przeprowadzili dopiero w 20 minucie i już do końca pierwszej połowy dominowali na boisku. Efektem tego była bramka zdobyta tuż przed końcem pierwszej połowy. W 40 minucie technicznym strzałem w „ długi róg „ na prowadzenie wyprowadza swoją drużynę pomocnik Cartusii Adam Kordyl. Po przerwie gra stała się bardziej wyrównana i zacięta , a zawodnicy Cartusii bardzo często faulowali. Bramkę kontaktową dla gospodarzy strzela na 1 :1 Sebastian Cebulski. Ten gol dodał młodym rumskim piłkarzom skrzydeł i przeprowadzili oni jeszcze kilka ciekawych akcji. Najgroźniejszy był strzał w poprzeczkę Macieja Sajewicza. po dokładnym podaniu Krzysztofa Butowskiego z rzutu rożnego. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i tym samym juniorzy B Orkana Rumia wygrali rywalizację w barażach z Cartusią 4 : 1, ale nie oznacza to, że awansowali do PLJB. Zamiast nich w tej lidze wystąpią ich młodsi koledzy z PLJ –C1 rocznik 1992/93.

Skład Orkana: Łukasz Bryłka- ( Kamil Bulczak ), Maciej Sajewicz, Mateusz Wolny, Mateusz Theis ( Łukasz Ladmann ), Maciej Holk ( Przemysław Bonisławski ), Marcin Mach ( Mariusz Listewnik ), Krzysztof Butowski, Sebastian Cebulski, Kamil Bieszke, Piotr Sobczyński ( Mateusz Lip ), Marcin Urbański. Trener : Jarosław Mamrot

Orkan Rumia – Cartusia Cartuzy 1 : 1 ( 0 : 1 )
Drugi mecz barażowy o awans do PLJ B Rumia 28.06.08

Andrzej Patro

• 3
junior[niezalogowany-83.14.253.106] 2008-06-28 22:36:33
kto to w ogóle pisał.? taa.. chyb a ktoś kto wcale nie był na tym meczu... Cartusia miała z pewnością więcej okazji w częściej utrzymywała się przy piłce.... szkoda tego meczu z Kartuz bo potoczyłoby się inaczej... ;D pozdro dla Oraknu. mecz w rumi był meczem walki.. tylko szkoda ich bo oni nie będą grać w makro gdyż to był rocznik 1991.. będzie grała całkiem nowa drużyna bez zgrania i przygotowania w makro z rocznika 1992 ;/