piątek, 17 maja 2024 Imieniny obchodzą: Weronika, Paschalis, Herakliusz, Sławomir, Bruno, Wiktor
01-06-2008 01:47, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 764 razy

Orkan Rumia - Korona Żelistrzewo 6:3

Lider tabeli ( Junior –B I grupy Gdańsk ) Orkan Rumia 31 maja podejmował na własnym obiekcie 10 drużynę w tabeli Koronę Żelistrzewo. Do 25 minuty wynik spotkania był korzystny dla gospodarzy, w 12 minucie po strzale Urbańskiego Orkan obejmuje prowadzenie. Kilka minut później rumianie nie wykorzystali dwóch stuprocentowych sytuacji. W 20 minucie Holk z rzutu karnego podwyższa wynik spotkania na 2:0. Od tej pory juniorzy Orkana zaczęli być pewni zwycięstwa i zaczęli lekceważyć przeciwnika. Kolejno bramki dla gości strzelają w 25 minucie Lewańczyk po akcji zespołowej i kilka minut później ten sam zawodnik wyrównuje wynik meczu na 2:2 z rzutu karnego. W dalszym ciągu pierwszej połowy jeszcze niejednokrotnie rumski bramkarz był w opałach i wybronił kilka nieprawdopodobnych sytuacji. Do drugiej odsłony gospodarze przystąpili zmobilizowani, a ich trener dokonał kilku zmian. Na efekty nie musieliśmy długo czekać kolejno bramki dla rumskiej drużyny zdobywają Theis , Sajewicz, Lip i Holk. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem , a trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobył Murawski. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem juniorów Orkana 6: 3.

Skład Orkana : Bulczak, Kiersznikiewicz, Wolny, Listewnik ( Borkowski ), Bieszke, Mach ( Theis ), Cebulski, Urbański, Sobczyński ( Lip ), Sajewicz, Holk.

Orkan Rumia –Korona Żelistrzewo 6:3 junior B Rumia 31.05.08

Tekst: Andrzej Patro