środa, 15 maja 2024 Imieniny obchodzą: Strzeżysław, Robert, Berta, Cecyliusz, Atanazy, Zofia, Dionizja, Czcibora, Nadzieja, Izydor
29-02-2008 10:33, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 812 razy

Trening siatkarek EC Wybrzeże TPS Rumia

Siatkarki EC Wybrzeże TPS Rumia po powrocie z Poznania przystąpiły do kolejnego treningu, który prowadził Jerzy Skrobecki.
Terminarz II ligi siatkarek uległ nieznacznej zmianie. Ligowe spotkanie, które miało być rozegrane z AZS II Poznań 1 marca, odbyło się w zeszłą środę 27 lutego w Poznaniu. Nasze zawodniczki i tym razem pokonały rywalki 3 : 0 w setach ( do : 10 , 5 i 15 ). W poprzedniej rundzie poznańska ekipa 8 grudnia 2007 przegrała u nas 3: 0 w setach ( do: 12, 5, i 13 ) i nie wywiozła punktów z Rumi. Ostatni mecz tej rundy EC Wybrzeże TPS Rumia zagra 8 marca z Zawiszą Sulechów ,. Poprzedni pojedynek tych drużyn, w Sulechowie zakończył się wygraną rumianek 3 :0 w setach ( do 16, 18 i 15 ) ale zespół z Sulechowa był jedną z nielicznych ekip ( oprócz Chodzieży ) , które podjęły z nami równorzędną walkę. Czekają nas jeszcze mecze w fazie play-off , a potem baraż z jedną z drużyn II ligi. Wszystko wskazuje na to, że zmierzymy się z siatkarkami Budowlanych Łódź. W ekipie z Łodzi występuje Małgorzata Niemczyk, mistrzyni Europy z roku 2003 roku, ale miejmy nadzieję, że ten fakt nie speszy naszych zawodniczek.

Trening siatkarek EC Wybrzeże TPS Rumia 28. 02. 2008 r.

Tekst: Andrzej Patro