piątek, 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Marcelin, Maria, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon
23-11-2007 09:20, dodał: Maciej Deling czytano: 1479 razy

MP w wyciskaniu juniorek i juniorów w Werbkowicach

W dniach 17-18 listopada w Werbkowicach (woj. lubelskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc juniorów i juniorek do 20 i 23 lat. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy UKS Bliza Władysławowo, którzy zdobyli 3 medale w kategorii do 20 lat oraz 2 w kategorii do 23 lat.

III m. - Marcin Hinztke - kat. 60 kg

Również bardzo dobrze wypadli absolwenci ZS nr 1 we Władysławowie, którzy w chwili obecnej reprezentują barwy MOKSiR Jastarnia. W kat. 90 kg I m. zajął Marcin Budzisz z Chałup, w kat. +125 kg I m. zajął Filip Kohnke ustanawiając przy okazji rekord Polski wynikiem 231 kg. Tytuł wicemistrzowski w kat. 75 kg zdobył Jakub Grabowski z Władysławowa (MOKSiR Jastarnia).

INFO: Augustyna Hadas

• 3
kozak[niezalogowany-83.25.246.60] 2007-11-23 14:06:56
trzeba tez wspomniec o świetntm wystepie klubu z Jastarni. Drużynowo zajeli 1 miejsce do lat 20 zdobywając 6 medali. ( 2 złote, 2 srebrne i 2 brazowe) brawo chłopaki!! a w skład złotej drużyny wchodzili: Marcin Budzisz 1 miejsce Filip Kohnke 1 miejsce Jakub Grabowski 2 miejsce Patryk Wójcicki 2 miejsce Mateusz Pawlikowski 3 miejsce Maciek Brodalski 3 miejsce Karol Fafiński 6 miejsce
zawodnik z szotlandu[niezalogowany-83.25.194.128] 2007-12-30 16:08:37
Brawo dla koledzy z Jastarni! Dzięki za miłą atmosferę na zawodach :) mimo zaszłych zmian(ci co mają wiedzą o co chodzi).Ciśnijcie dalej! Wszystkiego najlepszego na nowy rok.