czwartek, 16 maja 2024 Imieniny obchodzą: Germeriusz, Trzebiemysł, Fidol, Wiktoriana, Wiktorianna, Jan Nepomucen, Ubald, Wiktorian, Andrzej, Szymon
25-06-2007 14:15, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 993 razy

KP Sopot- Bytovia II Bytów 2:3 (1:0)

24 czerwca 2007 w Sopocie o godz. 17:00 sędzia Rafał Tyda rozpoczął mecz finałowy regionalnego PP. Gospodarze KP Sopot podejmowali rezerwy Bytovii Bytów. 17.06.07 r. spotkanie w Bytowie zakończyło się wygraną sopocian 2:0. Drużyna z Bytowa przyjechała zmobilizowana i dzięki temu oglądaliśmy bardzo ciekawy mecz. Pierwszą bramkę dla sopocian zdobył w 45 min. Michał Feodorowicz. W drugiej połowie Bytovia uparcie stara się odrobić straty i Piotr Łapigrowski tuż po przerwie strzela wyrównującą bramkę. Gospodarze walczą i w 55 min. Marcin Makles strzela gola na 2:1, i Sopot obejmuje prowadzenie. Następnie w 57 min. Michał Pietrzyk doprowadza do remisu, a 9 min. później strzela swojego drugiego gola w tym meczu. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i KP Sopot zasłużenie zdobył puchar.