sobota, 11 maja 2024 Imieniny obchodzą: Benedykt, Filip, Mamerta, Adalbert, Leon, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Stella, Franciszek
16-05-2007 10:11, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 853 razy

Maraton Łódzki

13 Maja w 4 maratonie Łódzkim wystartowało ok 230 zawodników w tym trzech zawodników Ziemi Puckiej - Franciszek Wenta, Kazimierz Mielewczyk,oraz Roman Elwart. Mimo zmiennych ciężkich warunków pogodowych miejscami ok 26 stopni ciepła, oraz na bardzo krętej trasie nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Najszybciej z naszych biegaczy pokonał dystans maratonu zawodnik z Pucka, Roman Elwart który uplasował się na 9 pozycji w klasyfikacji generalnej z czasem 02:41:58, jako 43 na mecie zameldował się Kazimierz Mielewczyk uzyskał czas 03:17:54, trzeci z naszych zawodników Franciszek Wenta ukończył maraton na 132 pozycji z wynikiem 04:00:26.

INFO: rg.elwart

• 3
florian[niezalogowany-83.25.244.179] 2007-05-17 18:23:42
Tak trzymaj Romanie,zycze rekordu zyciowego w biegu na setke oczywiscie kilometrow podaje dla niewtajemniczonych.Ja biegam za trzy dni w maratonie torunskim,tez ma byc goraco.Florek