niedziela, 5 maja 2024 Imieniny obchodzą: Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina
22-04-2007 21:33, dodał: Maciej Deling czytano: 1069 razy

Łączpol Gdynia - Słupia Słupsk 30:28

Po nienajlepszej pierwszej połowie piłkarki ręczne KS Łączpol Gdynia wygrały z MKS Słupia Słupsk 30:28 do przerwy przegrywając (14:15). Ta rywalizacja miała kilka odsłon, w których na przemian drużyny z Pomorza przejmowały prowadzenie. Do 10 minuty spotkania wynik na tablicy wynosił zaledwie 1:1. Stało się tak z powodu zbyt nerowej gry zarówno ze strony gospodyń jak i przyjezdnych.
Po pierwszej połowie na przerwę z przewagą jednego trafienia schodziły słupszczanki. Na około 4 minuty do końca spotkania gdynianki przegrywały różnicą 6 czy też 5 bramek. W ciągu 2 minut w ładnym stylu nadrobiły 4 bramki by po 60 minutach wygrać różnicą 2 trafień. Po tym meczu widać,że gdynianki potrafią i chcą walczyć do końca.

W przyszłym tygodniu dziewczyny z Łączpolu pauzują z powodu wycofania się z ligi zespołu z Sułkowic. Swój ostatni mecz w rozgywkach 1 ligi zagrają 5 maja o godz. 17:00,  a ich przeciwniczkami będą zawodniczki z Jeleniej Góry. Już dziś serdecznie zapraszamy.

INFO: ks.laczpol.pl