niedziela, 12 maja 2024 Imieniny obchodzą: Wszemił, Dominik, Epifani, Nawoja, Domicjan, Domicjana, Joanna, Pankracy, Jazon, Jan
09-06-2006 20:21, dodał: Maciej Deling czytano: 1175 razy

X Mistrzostwa Weteranów w Półmaratonie

4 czerwca w Murowanej Goślinie odbyły się X Mistrzostwa Weteranów w Półmaratonie (21,095 km). Na tak ważnych zawodach biegowych nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego regionu. Grupka miłośników biegania długich dystansów wyjechała pełna optymizmu. W sprzyjających warunkach pogodowych na trasie lekko pofałdowanej nasi zawodnicy osiągnęli znakomite wyniki. Józef Murański, który na zawodach nie opuszcza ,,pudła", wywalczył w-ce Mistrzostwo Polski- BRAWO! Podobnie znakomicie pobiegł Florian Adolph, który zajął w swojej kategori III miejce. Blisko podium był Franciszek Wenta, uzyskując rekord życiowy wywalczył IV lokatę w swojej kategori wiekowej.

Borowion[niezalogowany-83.25.248.254] 2006-06-10 17:16:16
Brawo weterani tak trzymać. 18.06.2006 Mistrzostwa Polski Weteranów w Maratonie. Życzę powodzenia wszystkim Weteranom którzy wystartują tego dnia w Lęborku.