sobota, 18 maja 2024 Imieniny obchodzą: Feliks, Wenancjusz, Myślibor, Eryk, Liberiusz, Klaudia, Aleksander, Aleksandra, Teodot
25-03-2006 16:02, dodał: Dariusz Białk czytano: 946 razy

Trzecie miejsce strażaków

W dniach 23 i 24 marca odbyły się wojewódzkie mistrzostwa Straży Pożarnej w tenisie stołowym .W zawodach wystartowało 8 drużyn. KP PSP Puck w klasyfikacji drużynowej zajęła trzecie miejsce (o drugie miejsce przegrali 3-2 z KP PSP Słupsk) a indywidualnie st.str. Dariusz Białk zajął piąte miejsce, asp. Ryszard Lieske był szósty. W zawodach startował m.in. st.ogn. Krzysztof Piński KP PSP  Lębork brązowy medalista mistrzostw Świata służb mundurowych.