poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 2191 razy

XV Otwarte MP w Sportach Budo

W dniach 29 i 30 października br. w Iławie odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Polski w Sportach Budo w Semi-Contact. Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne. Reprezentanci Helskiej Sekcji Klub Kick-boxingu MAXIMUS tradycyjnie przywiozła z tej imprezy kilka medali. Tym razem helanie zdobyli 1 złoty oraz 2 srebrne medale.

• I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii seniorów -70 kg zdobył  Piotr Borucki,  który kolejno pokonał: Pawła Głąbińskiego z Iławy, Grzegorza Kwidzyńskiego z Wejherowa a w finale spotkał się z Marcinem Burchackim z Helu
  • II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli: Marcin Burchacki w kategorii seniorów -70kg i Maciej Mikita w kat. jun. starszych + 75kg. Obaj stoczyli po trzy walki.

Tym razem  poza podium znalazł się Martin Kohnke, który odpadł po wyrównanej walce z zeszło rocznym Mistrzem Polski Mateuszem Żurawskim z Iławy.

Na zdjęciu stoją od lewej: Martin Kohnke, Piotr Borucki, Maciej Mikita, Marcin Burchacki i Trener Piotr Kohnke.

INFO : Piotr Kohnke