poniedziałek, 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 2603 razy

All Style Karate

W Mińsku Mazowieckim 11 czerwca odbył się Otwarty Puchar Polski w ALL Style Karate w Semi-Contact. W Pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne. Sekcja Hel Klubu Kick-boxingu MAXIMUS zdobyła 2 srebrne, 1 brązowy medal.

II miejsce zdobyli:

Przemysław Ziemianin w kategorii seniorów  w kat. wagowej do -90kg, w pierwszej walce pokonał Kaczyńskiego z klubu „Wega” z Mińska Mazowieckiego a w finale uległ Pucykowi z Łukowa.

Martin Kohnke -63kg w kategorii juniorów młodszych  w pierwszej walce pokonał Wojtka Głozak z UKS Żak z Zalewa a w finale po wyrównanej walce uległ swojemu koledze klubowemu z Gdyni Karenowi Khanzadyan.

III miejsce zdobył Maciej Mikita w kategorii + 75kg  juniorów starszych.

INFO : Piotr Kohnke