piątek, 10 maja 2024 Imieniny obchodzą: Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna
01-01-1970 01:00, dodał: Arkadiusz Pieper czytano: 1084 razy

Najpopularniejsza Gosia druga w Polsce

Małgorzata Flejszar (LKS Ziemi Puckiej) w niedawno zakończonych Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Spale zdobyła srebrny medal w biegu na 60 m (czas 7.39s), tym samym nie udało się jej obronić zdobytego w poprzednim sezonie halowego złota na tym dystansie. Wygrała ubiegłoroczna brązowa medalistka Halowych Mistrzostw Daria Onyszko (AZS-AWF Poznań) z bardzo dobrym wynikiem 7.26s.

Małgorzata bezproblemowo wygrała swoją serię eliminacyjną, ale już wtedy było wiadomo, że w finale bardzo groźna będzie dobrze przygotowana zawodniczka z Poznania (jej czas w eliminacjach 7.30s). Choć zabrakło niewiele do złota to i tak drugi medal Mistrzostw Polski to wielki sukces naszej młodej zawodniczki.

Druga zawodniczka LKS-u startująca w Mistrzostwach Monika Długa również zakwalifikowała się do finału biegu na 60m. W biegu finałowym zajęła bardzo dobre 7 miejsce (czas 7.66s). Mamy więc w powiecie bardzo szybkie panie ;)

Monika startowała również w biegu na 200m. Swoim czasem z eliminacji - 24.99s - zakwalifikowała się do finału B.

Przypomnijmy, iż Małgorzata Flejszar niedawno wygrała Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca roku w naszym portalu - tym srebrem odwdzięczyła się tym wszystkim, którzy na nią głosowali ;)