piątek, 10 maja 2024 Imieniny obchodzą: Gordian, Chociesław, Gordiana, Symeon, Chocsław, Antonin, Izydor, Częstomir, Samuel, Wiktoryna
01-01-1970 01:00, dodał: Maciej Deling czytano: 937 razy

Srebrny Piotrek

Podczas odbywających się w Świeciu w dniach 25-26 września Mistrzostw Polski Młodzików w lekkiej atletyce (impreza ma oficjalną nazwę Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego) nasz niezawodny Piotr Patalas (UKS Bliza Władysławowo) zdobył srebrny medal w biegu na 1000m uzyskując czas 2:37.93! Piotrek uznał wyższość tylko reprezentanta Polski Pawła Polechońskiego, który wygrał z czasem 2:37.29, a więc niewiele zabrakło do złota. Na trzecim miejscu ukończył bieg kolejny reprezentant województwa pomorskiego Łukasz Fusiek. Ogólnie reprezentacja naszego województwa zdobyła 11 medali.
Prawo startu w tej imprezie mieli zawodnicy, którzy uzyskali kwalifikacje podczas rozgrywanych w całej Polsce eliminacji (w sumie 8 imprez).
To nie pierwsza impreza, w której Piotr Patalas staje na podium, rośnie nam kolejna lekkoatletyczna gwiazda!

• 3
mar 2004-10-01 15:25:15
Super Piotr wynik znakomity tak trzymaj.,,Bij" Warszawę
sąsiad 2004-10-01 15:29:43
Widzę jak biegasz na treningi i jestem z Ciebie dumny za Twoje wyniki.Piotruś tylko pomalutku a bądzie ok. Masz potencjał niezmarnuj go,trenuj...a będzie o kim czytać w gazetach.Powodzenia
koszykary Wła 2004-10-02 10:13:50
Piotrek nie ma sobie równych!
XXXXXXXX 2004-10-04 22:41:03
Ładnie bardzo ładnie, jesli zawodnik beszdie tak dalej prowadzony to możemy miec nową nadzieję olipijską....brawo dla trenera,i dla Piotrka.czy jest ktos jeszcze z powiatu kto potrafi rownie dobrze biegać????