czwartek, 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek
25-09-2016 22:02, dodał: Dariusz Białk czytano: 1479 razy

Pierwsza wygrana "Wichra" w III Lidze

W samo południe w niedzielę KS Wicher I Wierzchucino podejmował przed własną publicznością Perłę Tczew w ramach rozgrywek o mistrzostwo III ligi tenisa stołowego. Mecz nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, po pierwszych pojedynkach indywidualnych 2-0 dla gości. W drugiej partii swoje mecze wygrali Darek Białk i Michał Brieger doprowadzając do remisu. Po bardzo zaciętych meczach deblowych dalej remis 3-3. Dopiero druga seria rozgrywek dała gospodarzom upragnione, historyczne zwycięstwo w III lidze 6-4. Najbardziej dramatyczny pojedynek to starcie Sebastiana Matusiaka z Krystianem Grzelakiem. Sebastian przegrywał 2-0 w setach i 10-7 w 3-cim secie, mimo to wygrał tą partię i 2 następne, co miało decydujący wpływ na końcowy wynik całego spotkania.