piątek, 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Konrada, Leontyna, Tymon, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
11-04-2016 17:44, dodał: Dariusz Białk czytano: 1307 razy

Marek Rybaczek wygrywa IV turniej G. EN. Gaz Energia

10 kwietnia w sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Żarnowcu rozegrany został IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa G. EN. Gaz Energia. Rozgrywki przeprowadzono w 2 etapach- grupowym, w którym zajęte miejsce w grupie decydowało o rozstawieniu, a następnie pucharowy.
W finale spotkali się Marek Rybaczek z Lęborka oraz Stanisław Czoska z Rybna. Po zaciętym pięciosetowym pojedynku lepszy okazał się Rybaczek. Trzecie miejsce zajął Michał Brieger z Chojnic pokonując Karola Pallacha z Robakowa.
Dla pierwszych siedmiu zawodników organizatorzy przygotowali nagrody w postaci dyplomów, sprzętu sportowego i upominków, najlepsza trójka dodatkowo została uhonorowana pucharami.
W trakcie turnieju przygotowany został również słodki poczęstunek, który ufundowała Piekarnia- Cukiernia AL Konkol z Karwii oraz kawa i herbata, która przygotowały Panie z miejscowej szkoły.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i sportową walkę i zapraszamy, mam nadzieję, za rok.

Żródło: Ryszard Białk