czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
27-01-2015 11:42, dodał: quaresma89 czytano: 1721 razy

Dobry występ zawodników LKS-u Ziemi Puckiej

W dniu 24 stycznia br. odbyły sie Halowe Mistrzostwa Okręgu juniorów w lekkiej atletyce. Mistrzostwa te przeprowadzone zostały w hali w Toruniu. Podczas tych Mistrzostw zawodnik LKS Ziemi Puckiej Koszałka Wojciech został Mistrzem Okręgu, zdobywając złoty medal w pchnięciu kulą juniorów młodszych wynikiem 15,85.
Wynikiem tym zawodnik aktualnie klasyfikuje się na trzecim miejscu w Polsce w juniorach młodszych. W dniu 25 stycznia br. odbyły się Halowe Mistrzostwa Okręgu młodzików w lekkiej atletyce. Mistrzostwa odbyły się w Gdańsku. Tytuł Mistrza Okręgu i złoty medal zdobył zawodnik LKS Ziemi Puckiej Łukasz Kreft w biegu na 60 m wynikiem 7,31. Wynik ten jest aktualnie klasyfikowany na drugim miejscu w Polsce w kategorii młodzików.

Żródło: Waldemar Płomień