sobota, 6 czerwca 2020 Imieniny obchodzą: Norberta, Dominika, Benignus, Gerarda, Symeon, Więcerad, Laurenty, Gerard, Klaudiusz, Norbert
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
15-12-2014 08:53, dodał: Maciej Deling czytano: 1113 razy

Sokół Strzelno i Obojętnie wygrali w Syberiadzie

fot. Sławomir Gojka

13 grudnia w hali MOKSiR w Pucku odbył się drugi turniej Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki „Syberiada”. Do turnieju zgłosiło się aż 15 drużyn,  z czego 9 zespołów w kategorii „open” i 6 w kategorii młodzieżowej (dziewczęta i chłopcy do lat 16). Wśród seniorów triumfowała drużyna Sokół Strzelno, natomiast wśród uczniów zespół „Obojętnie”.
Seniorzy rozgrywali swój turniej z podziałem na 2 grupy po 4 i 5 zespołów (drogą losowania). Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały później ze sobą „na krzyż” w półfinałach. W turnieju młodzieżowym rywalizowano systemem „każdy z każdym”.
Kolejny turniej odbędzie się 20 grudnia o 14.00 w hali MOKSiR w Pucku,ul.Lipowa 3.
Wyniki w kategorii młodzieżowej (do lat 16)
LSM – Obojętnie 0:2
AWKS – Pozytywni 2:0
Zatoka – Crispy Pops 2:0
LSM – AWKS 0:2
Obojętnie – Crispy Pops 1:2
Pozytywni – Zatoka 2:1
AWKS – Obojętnie 0:2
Zatoka – LSM 2:0
Crispy Pops – Pozytywni 1:2
AWKS – Zatoka 2:0
Obojętnie – Pozytywni 2:0
LSM – Crispy Pops 0:2
Zatoka – Obojętnie 0:2
Crispy Pops – AWKS 1:2
Pozytywni – LSM 2:0

Tabela – młodzież (pkt, sety)
1. Obojętnie 13 9:2
2. AWKS Nightshadows Wejherowo 11 8:3
3. Crispy Pops 10 8:5
4. Pozytywni 7 6:6
5. Zatoka 4 3:8
6. LSM  0 0:10
Tabela i klasyfikacja zespołowa po 2 turnieju
1. Obojętnie 200pkt
2. Crispy Pops 175
3. Pozytywni 165
4. AWKS Nightshadows Wejherowo 90
5. Zatoka 75
6. LSM 70

Wyniki w kategorii „open”
Grupa „A”
MOKSiR Jastarnia – XYZ Puck 2:0
4Fun – Sokół Strzelno 0:2
4Fun – Władysławowo 0:2
XYZ Puck – 4Fun 2:0
Władysławowo – XYZ Puck 2:1
MOKSiR Jastarnia – 4Fun 2:0
XYZ Puck – Sokół Strzelno 0:2
MOKSiR Jastarnia – Władysławowo 2:1
Władysławowo – Sokół Strzelno 1:2
MOKSiR Jastarnia – Sokół Strzelno 1:2
Tabela grupy „A” (pkt, sety)
1. Sokół Strzelno 10 8:2
2. MOKSiR Jastarnia 9 7:3
3. Władysławowo 7 7:6
4. XYZ Puck  4 3:6
5. 4 FUN  0 0:8

Wyniki - Grupa „B”
Darżlubie – Szweje 0:2
PKS – Połczyno 0:2
Połczyno – Szweje 2:0
Darżlubie – PKS Wejherowo 2:0
PKS Wejherowo – Szweje 0:2
Darżlubie – Połczyno  2:1
Tabela grupy „B” (pkt, sety)
1. Połczyno 7 5:2
2. Szweje 6 4:2
3. Darżlubie 5 4:3
4. PKS Wejherowo 0 0:6 

Mecz o 7 miejsce (4m z gr. „A” – 4m. z gr. „B”): PKS Wejherowo – XYZ Puck 0:2
Mecz o 5 miejsce (3m z gr. „A” – 3m. z gr. „B”): Władysławowo – Darżlubie 2:0
Półfinały (1A – 2B i 1B - 2A)
MOKSiR Jastarnia – Połczyno  2:0
Szweje – Sokół Strzelno  0:2
Mecz o 3 miejsce: Połczyno – Szweje 0:2
Finał: Sokół Strzelno – MOKSiR Jastarnia 2:0
Klasyfikacja końcowa 2 turnieju
1. Sokół Strzelno
2. MOKSiR Jastarnia
3. Szweje
4. Połczyno
5. Władysławowo
6. Darżlubie
7. XYZ Puck
8. PKS Wejherowo
9. 4 FUN

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA PO 2 TURNIEJACH
1. Sokół Strzelno 200pkt
2. MOKSiR Jastarnia 175
3-4. PKS Wejherowo 150
3-4. Władysławowo 150
5-6. XYZ Puck 145
5-6. Połczyno 145
7. Darżlubie 140
8. 4 FUN 115
9. Szweje 85

Żródło: Sławomir Gojka
 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt