wtorek, 30 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian
17-08-2013 15:54, dodał: quaresma89 czytano: 1363 razy

Turniej Piłki Nożnej 7- osobowej w kategorii OLDBOY

Dnia 15 sierpnia 2013 roku na boisku w Mrzezinie został rozegrany Turniej Piłki Nożnej w kategorii Oldboy.
Zespoły występowały w 7- osobowych składach a każdy mecz trwał 12 min. Zwycięzcą turnieju została drużyna MKS-u Władysławowo, która wystąpiła w następującym składzie: Mariusz Głowienka, Michał Smarzyński, Jarosław Kempiński, Henryk Bartniczak, Rafał Kroll, Marek Filipczyk, Adam Lis, Sławomir Proena, Grzegorz Orbik.
Najlepszym strzelcem turnieju został Leszek Podlaszewski (Gmina Puck I) a bramkarzem Sławomir Proena (Władysławowo). Najlepsze drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary. Organizatorem turnieju był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

Żródło: Błażej Ceszke