wtorek, 30 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian
13-08-2013 16:54, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1245 razy

V kolejka Młodzieżowej Wakacyjnej Ligi Orlik 2013 w Luzinie

W piątek 26 oraz w środę 31 lipca rozegrano mecze w ramach Młodzieżowej Wakacyjnej Ligi Orlik 2013 w Luzinie..

W najciekawszym meczu o fotel lidera w roczniku 1999 i młodsi, Magda i Spółka wygrała ze Szwadronem Wilków Alfa 5:3. Do przerwy po dwóch indywidualnych akcjach Dawida Gurskiego Magda i Spółka prowadziła 2:0. Wynik taki drużyna ta uzyskała dzięki fantastycznej postawie bramkarza Marka Sielawy, który bronił uderzeń Dominika Owczarzaka. Po przerwie Szwadron Wilków Alfa wyrównał i zrobiło się gorąco, szczególnie że zawodnicy marnowali wyśmienite sytuacje do zdobycia bramki. Ostatecznie na dwie minuty przed końcem Magda Kołacz daje upragnione zwycięstwo strzelając dwie piękne bramki.

W rozgrywkach rocznika 1995-1998 można było obejrzeć parę spotkań, w których nie brakowało walki i zaangażowania do ostatniej minuty. W meczu Sparty Luzino z Królewskimi padło 13 bramek, a wyśmienitą techniką popisał się Dawid Kwidziński strzelec cztery bramki dla Sparty, dwa trafienia dołożył Szymon Henning oraz Kalkowski i Klas. Królewskim nie pomógł nawet świetnie dysponowany Jakub Tobiaski. Świetne widowisko stworzyli zawodnicy GOSRiT 98 i Sparta Luzino. Sparta przegrywała i goniła wynik do ostatniej sekundy, w której bramkę strzelił Andrzej Tobiaski.

Żródło: Piotr Klecha