piątek, 29 marca 2024 Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Marek, Eustacjusz, Czcirad, Cyryl
05-04-2013 13:16, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2559 razy

Zakończenie Redzkiej Ligi Baśki Kaszubskiej

Dnia 2 kwietnia na sali kulturalno-widowiskowej MOKSiR Reda odbył się ostatni 18 turniej Redzkiej Ligi Baśki Kaszubskiej.. Przez cztery miesiące 30 graczy rywalizowało o miano najlepszego. Po zaciętych spotkaniach wyłoniono lidera, którym został Tadeusz Sychowski z Redy. Przez wszystkie turnieje utrzymywał najrówniejszą formę i wygrał zasłużenie. Drugie miejsce przypadło Aleksandrowi Formelli ze Zbychowa, natomiast trzecie miejsce zajął Jerzy Stenka z Redy. Puchar dla najstarszego zawodnika powędrował do pana Stanisława Torchalskiego. Zwycięzca turnieju otrzymał główną nagrodę od Przewodniczącego Rady Miejskiej w Redzie Kazimierza Okroja.