czwartek, 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek
06-02-2013 09:25, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1292 razy

I rewanżowa kolejka Kaszubskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki

W sobotę 2 lutego na Hali Widowiskowo Sportowej w Luzinie rozegrane zostały spotkania I kolejki rundy rewanżowej Kaszubskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki o puchar przechodni Mistrza Kaszub..

Na boiskach spotkały się zespoły PKS NightShadows Wejherowo przeciwko KS Strzebielino, Tom-Blok Dragon Team Wejherowo przeciwko UKS Luzino oraz Juniors Choczewo przeciwko Tajfun Świetlino.

Zespół PKS NightShadows bez większych problemów pokonał KS Strzebielino 3:0 (25:14, 25:19, 25:16). Więcej emocji było na ostatnim boisku gdzie rozgrywał się mecz pomiędzy Juniors Choczewo i Tajfun Świetlino. Tutaj żaden z zespołów nie zamierzał ustąpić nawet na chwilę i walczył o każdą piłkę. Wynik spotkania wyjaśnił się dopiero w tie-breaku gdzie to zespół ze Świetlina zdobył dwa ostatnie punkty. Juniors Choczewo - Tajfun Świetlino 2:3 (25:19, 21:25, 30:28, 19: 25, 13:15)

Sporą niespodzianką i jednocześnie najdłużej rozgrywanym meczem było spotkanie pomiędzy Tom-Blok Dragon Team Wejherowo a UKS Luzino. Wynik także został rozstrzygnięty w piątym secie. Lepsi okazali się jednak zawodnicy UKS Luzino, którzy w tie-breaku wygrali 15:4 spychając tym samym lidera tabeli na drugą lokatę. Mecz ten był sporym zaskoczeniem dla wszystkich, i pokazuje, że UKS Luzino nie ma najmniejszego zamiaru oddawać miejsca na podium. Wręcz przeciwnie - ich sportowy apetyt rośnie z każdym meczem. UKS Luzino - Tom-Blok Dragon Team Wejherowo 3:2 (17:25, 24:26, 25:17, 25:21, 15:4).

Tabela

pkt sety wygrane sety przegrane pkt zdobyte pkt stracone różnica setów różnica pkt.