piątek, 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Marcelin, Maria, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon
20-11-2012 09:41, dodał: Patrycja Kos czytano: 1470 razy

IV turnieju ligi wojewódzkiej w piłce siatkowej młodzików grupy C

Uczniowski Klub Sportowy w Jastarni był gospodarzem IV turnieju ligi wojewódzkiej PWZPS w piłce siatkowej młodzików grupy C, w którym uczestniczyły drużyny: MKS Korab Puck, Omega II Gdynia oraz UKS w Jastarni..

W pierwszym meczu zawodów gospodarze zwyciężyli swoich kolegów z gdyńskiej Omegi wynikiem 2:0, w setach po 25 do 18 punktów. Drugi mecz pomiędzy MKS Korab Puck i Omegą II Gdynia zakończył się zwycięstwem zawodników z Gdyni 2:1. W ostatnim meczu turnieju skład zespołu z Jastarni został całkowicie zmieniony, co pozwoliło młodzikom z Pucka wygrać pierwszego seta w stosunku 25:21. W następnych partiach siatkarze UKS-u zdecydowanie pokonali swoich kolegów wynikiem 2:0.