czwartek, 28 marca 2024 Imieniny obchodzą: Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus
13-11-2012 12:47, dodał: Patrycja Kos czytano: 1311 razy

II turniej ligi wojewódzkiej w piłce siatkowej młodzików grupy C

Dnia 11 listopada w Gdyni rozegrany został II turniej ligi wojewódzkiej PWZPS w piłce siatkowej młodzików grupy C z udziałem drużyn Alpatu Gdynia, Omegi II Gdynia oraz UKS w Jastarni..

W pierwszym meczu gospodarze Alpatu Gdynia zostali zdeklasowani przez siatkarzy z Półwyspu wynikiem 0:2, w setach do 7 i do 7 punktów. Drugi mecz pomiędzy UKS w Jastarni i Omegą II Gdynia zakończył się zwycięstwem bardziej doświadczonych zawodników UKS-u wynikiem 2:1. W ostatnim meczu turnieju młodzicy z Omegi pokonali swoich gdyńskich kolegów wynikiem 2:0 w setach do 20 i do 7 punktów.