piątek, 29 marca 2024 Imieniny obchodzą: Wiktoryn, Marek, Eustacjusz, Czcirad, Cyryl
06-11-2012 14:57, dodał: Patrycja Kos czytano: 1339 razy

Walka o awans w końcowej fazie Baltic Rally

Dnia 4 listopada odbyły się mecze grupy finałowej oraz o miejsca VII-X w ramach Baltic Rally.. Zespoły które zajęły trzy pierwsze miejsca w grupie A i B stworzyły grupę finałową i teraz walczą o jak najlepszą lokatę.

Po rozegranych trzech meczach w grupie finałowej turnieju eliminacyjnego w Lęborku na razie z kompletem zwycięstw jest zespół KS Baza 44, tuż za nim Tom Blok Wejherowo a trzecie miejsce należy do zespołu MG Trans Puck. Do walki o awans może włączyć się jeszcze I Lęborski Batalion Zmechanizowany, który jest na miejscu czwartym ze stratą czterech punktów do pierwszego miejsca. AZS Lębork i PKS Wejherowo jak na razie nie wygrały meczy w grupie finałowej.

Tego dnia rozegrane zostały mecze o miejsca VII-X. Rolka Team miała walczyć z I LO Lębork o miejsca IX-X, niestety zespół I LO Lębork oddał walkowerem walkę o miejsce dziewiąte i to Rolka Team uplasował się na tym miejscu. Mecz o miejsca VII-VIII odbył się już prawidłowo, obie drużyny stawiły się w wyznaczonym terminie. Zespół Bojan Żubry w walce o siódme miejsce okazał się za mocny dla zespołu Gim 2 Lębork i pewnie wygrał swój mecz.

Po zakończeniu całych rozgrywek nastąpi podsumowanie i wręczenie nagród zwycięzcom. Tego dnia nastąpi również wręczenie pucharów zespołom kobiecym, które walczyły o puchar Burmistrza Lęborka.