sobota, 27 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Felicja, Anastazy, Marcin, Zyta, Piotr, Teofil, Andrzej, Kanizjusz, Bożebor
17-04-2012 12:20, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1370 razy

Trójki UKS-u w Finale Wojewódzkim

W niedzielę 15 kwietnia w Gdyni przeprowadzony został turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa Pomorskiego w mini piłce siatkowej "trójek" siatkarskich z udziałem dwóch drużyn UKS w Jastarni.. Pierwsza drużyna wygrała wszystkie mecze kolejno pokonując: Gnieżdżewo 21:14, Alpat II Gdynia 21:13, Sopot 21:12, Alpat I Gdynia 21:19, UKS w Jastarni II 21:12 i Omega Gdynia 22:20 i zajęła w zawodach I miejsce. Drugi zespół wygrał trzy i przegrał również trzy spotkania, co pozwoliło na zajęcie IV miejsca w zawodach. Oba zespoły UKS-u uzyskały awans do fazy finałowej klubowych mistrzostw województwa pomorskiego klas V, która odbędzie się 22 kwietnia w Gdańsku.