niedziela, 5 maja 2024 Imieniny obchodzą: Pius, Teodor, Irena, Zdziebor, Penelopa, Waldemar, Sabrina
21-03-2012 09:56, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1199 razy

Licealiada Powiatu Wejherowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniach 19-20 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt.. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 29 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Rumi, która w ubiegłorocznych rozgrywkach zdobyła tytuł mistrza województwa pomorskiego. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany. Forma zwycięskiego zespołu pozwala mieć nadzieję na uzyskanie dobrego wyniku w Półfinale i Finale Wojewódzkim. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami które wręczali: Wicestarosta Powiatu Wejherowskiego  Jan Domański, Dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie Andrzej Byczkowski oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie Krystyna Radziak.