sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
27-02-2012 12:54, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 985 razy

Pierwsze mecze fazy play-off Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku

Rozpoczęła się kolejna faza rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku. Rozegrane zostały cztery mecze, a za dwa tygodnie zespoły rozegrają rewanże.

W najlepszej sytuacji po pierwszym meczu jest zespół Romek Lębork, który pokonał Mechaniol 2:0 i aby awansować do następnego etapu musi wygrać tylko jeden set w rewanżu. Pozostałe mecze po dość nerwowych sytuacjach kończyły się wynikami 2:1. Jednostka Wojskowa Lębork po zwycięstwie rundy zasadniczej była w gronie faworytów, jednak pierwszy mecz w play-off nie wyszedł wojskowym. Zwycięstwo po nierównym meczu odnieśli zawodnicy Tom Blok Wejherowo. Pojedynek pomiędzy Skojan Team Puck a Bojan Żubry również zakończył się wynikiem 2:1. W pierwszym secie zawodnicy z Pucka rozbili zagrywką Żubry. Kolejne dwa sety były bardzo wyrównane i o wygranej decydowały końcówki, wygrywane w przewagach. Lepsi okazali się zawodnicy Skojan Team Puck. Mecz pomiędzy Baza 44 a Melange niespodziewanie przegrał zespół Baza 44 w trzech setach i to Melange jest w lepszej sytuacji przed rewanżem.

Mecze rewanżowe odbędą się 11 marca i to właśnie wtedy wyłonione zostaną cztery zespoły półfinałowe.