sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
30-12-2011 16:34, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1162 razy

Młodzicy UKS w Jastarni wygrali w Pruszczu

W Pruszczu Gdańskim odbył się ostatni w tym roku turniej piłki siatkowej młodzików. Oprócz towarzyskiego charakteru rywalizacji, turniej ten miał na celu wyłonienie z rocznika 1998 przyszłorocznych kadrowiczów województwa. Spośród zawodników UKS w Jastarni bardzo poprawnie zaprezentowali się Adam Lenc i Bolesław Gwardzik.

W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Jantar Pruszcz Gdański, Stoczniowiec Gdańsk, Omega Gdynia oraz UKS w Jastarni. W każdym meczu grano dwa sety do 25 punktów, w przypadku wyniku 1:1 w setach o zwycięstwie decydowała większa ilość zdobytych "małych punktów". Mecz mógł zakończyć się remisem.

4. Omega Gdynia 3 pkt

Zespół z Jastarni reprezentowali: Bolesław Gwardzik, Adam Lenc, Jakub Muża, Kacper Nowak, Fabian Pieper, Robert Winszczyk i Krystian Herrmann (kapitan), który został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny.

Żródło: UKSwJastarni.pl