sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
19-12-2011 14:11, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 967 razy

Siatkarze amatorzy z Lęborka rozegrali VI kolejkę

Szóstą kolejką zakończyła swoje rozgrywki w tym roku Lęborska liga amatorów w siatkówce.. Jako pierwsze na boisko wyszły drużyny Romek Lębork i Bojan Żubry. Od początku do końca zawodnicy Romka kontrolowali sytuację i pewnie zwyciężyli oba sety do 15. W kolejnym meczu spotkały się zespoły AZS Lębork i Mechaniol Team. Pierwszy set zdecydowanie należał do zawodników Mechaniola, za to w drugim - sytuacja odwróciła się. Dopiero w końcówce Mechaniol zdołał wyjść na prowadzenie i wygrał set 26:24. Mecz pomiędzy Baza 44 Siemirowice a Jednostką Wojskową Lębork zapowiadał się na bardzo emocjonujący. Niestety wojskowi z Lęborka nie podjęli walki i oddali oba sety na korzyść zawodników Bazy. W ostatnim pojedynku Melange walczył z Tom Blok Wejherowo. Oba zespoły mogły go wygrać, ale lepsi tego dnia okazali się zawodnicy Melange i to oni mogą dopisać sobie 3 pkt.

Kolejne kolejki ligowe odbędą się w styczniu i lutym. Po rozegraniu rundy zasadniczej 8 zespołów awansuje do fazy play-off gdzie będzie walczyć o wejście do półfinałów ligi.