sobota, 4 maja 2024 Imieniny obchodzą: Florian, Michał, Paulin, Monika, Grzegorz, January, Antonina
19-12-2011 13:14, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1240 razy

X Mistrzostwa Powiatu Puckiego Nauczycieli w Piłce Siatkowej

Dnia 15 grudnia w sali sportowej POSM w Pucku zorganizowano X Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli w Piłce Siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Puckiego.. Na miejsce zawodów przybyło dziewięć reprezentacji nauczycieli, pracowników administracji i obsługi ze szkół i placówek z terenu Powiatu Puckiego.

Drużyny grały między sobą w trzech grupach systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów do 21 punktów, a w przypadku remisu trzeciego seta grano do punktów 15, zgodnie z przepisami PZPS i regulaminem POSM w Pucku. Zgodnie z regulaminem drużyna składała się z 8-10 zawodników. Na boisku przez cały czas trwania turnieju, musiały znajdować się minimum dwie kobiety i czterech mężczyzn. Kobieta mogła być zmieniona tylko przez kobietę.

3. ZSO Hel 0 0:4

W grupie finałowej spotkały się drużyny, które zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie. O miejsca od IV-VI walczyły drużyny które zajęły drugie miejsce w swojej grupie, a o miejsca VII-IX - drużyny, które zajęły trzecie miejsce w grupie

9. ZSO Hel

Mistrzem Powiatu Puckiego w X Powiatowych Mistrzostwach Nauczycieli została reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego z Pucka grając w składzie: Renata Łęgowska, Joanna Łuczak, Piotr Czaja, Andrzej Radziejewski, Dariusz Kryszak, Marek Heyducki.

Na zakończenie turnieju organizator turnieju dyrektor Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku Marek Heyducki, wręczył trzem pierwszym zespołom pamiątkowe medale, dyplomy i puchary.

Żródło: POSM Puck